Preco tie kila navyse?

Príspevok v téme: Preco tie kila navyse?
orchidejka

ahojte. chcela by som sa vas opytat co robim zle. snazim sa cvicit kazdy den minimalne 35 minut na rotopede, plus nejake tie brusaky, cviky na brucho, drepy a podobne. ja sama o sebe nemam pocit zeby som schudla, nebadam to. navyse vaha mi ukazuje este tusim o 1,5kg viac. kolega v praci mi vcera iba tak sam od seba povedal ze ci som neschudla. pritom nevie, zeby som sa snazila schudnut a ze cvicim. neviete preco tie kila navyse? co sa tyka stravovania, rano pred pracou ranajky, potom obed a ked pridem z prace tak olovrant a vecer mozno len nejaky jogurtik alebo ovocie. sladkostiam sa snazim vyhybat, aj ked nie vzdy to ide.
dakujem za vase rady

Maoam

orchidejka: meraj sa, jedine miery ti daju skutocnu vypovednu hodnotu, svaly su tazsie ako tuk, ako uz bolo pisane a dolezite su miery, formovanie a spevnenie postavy, neviem kolko vazis, merias, ale ak potrebujes zhodit viac, tak potrebujes CAS, trpezlivost a doslednost, dbaj na pitny rezim, vela zeleniny, vlakniny, vody, pravidelny aerobny pohyb a o par mesiacov uvidis...budes prekvapena

orchidejka

jessical, cize prakticky nie je mozne mat menej kil na vahe ako mam teraz? len postava bude inak vyzerat?
ale aerobna aktivita je pri chudnuti dolezita nie? preto sa snazim kazdy den aspon trosku na tom rotopede. a chodza ti pomaha? dari sa ti schudnut?

JessicaI

Naozaj to fukguje tak ako pise Magy.
Ja mam tiez taku skusenost a povedal mi to jeden lekar ked som sa ponosovala, ze ked zacnem cvicit ide mi vaha smerom hore. Preto aj ked chcem schudnut necvicim vela len tak 2-3 minutky sem tam. Snazim sa viac chodit.

Magy

orchidejka, a uz ti niekto povedal, ze ked menis tuky na svalstvo, tak centimetre obvodu tela idu dole, ale rucicka na vahe moze ist kludne hore?
svalstvo je totiz pri rovnakom objeme tazsie ako tukove tkanivo ;)