Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úplne na dne

Príspevok v téme: Úplne na dne
lenka3789

Nic mi este v zivote nevyslo. Chodim 2.r. na gymnazium a vobec sa mi nedari, niesom ani oblubena nikto sa so mnou nebavi.nedavno som sa spametala z rozchodu z ktoreho som sa spametavala 2 roky prislo dalsie.. konecne ked som siuz myslela ze vyslo slnko ze som nasla cloveka presne pre mna , ked som sa zamilovala .. moja kamaratka , ovela krajsia ako ja mi ho prebrala a vlasne jeho aj tak zaujimala len ona. Tak strasne ma to zas zranilo.... rodicia na mna vzdy krixia pretoze mam zle znamky.prepasam z matiki a ked sa snazim jak sa snazim neide mi nic sa naucit ked vzdy myslim len na svoje zlyhania, ze som hnusna a ze mam zlomene srdce.. nechcem zit. Co mam robit chcem zomriet ..velmi si to zelam.

kasandra

Magy- keď si vypne internet, nedozvie sa čo jej tu ľudia radia :)

lenka3789- vydrž, všetko raz prejde, si ešte mladučká, ešte sa len hľadáš aj svoje miesto v živote. Prejde zopár rokov a budeš sa z toho smiať. S chlapcami si daj pokoj a poriadne sa zahlb do učenia. Chlapcov riešiť budeš neskôr :)

Magy

lenka3224 - to co ti poradim ta mozno nepotesi, ale moze zachranit tvoj zivot a buducnost.
vypni telku, superstar, reality-show, mobil aj internet a zacni citat knihy.
a poriadne!
jednak je to skvely konicek ktory ti ukaze nove svety, rozsiri slovnu zasobu...
chciet umriet v16tich kvoli rozchodu s clovekom, ktory sa len pretvaroval a nestoji ani za nadavku, je dost jasny priznak nespravneho rebricka hodnot.
potrebujes sa dat dokopy a nie depkovat sa z toho, z coho sa vobec neoplati.

lenka3224

Pisem z mobilu a nerozmyslam prepacte ..... prestupit mi nedovolia a ani uz nechcem .. jedine co simzelam je vlastna smrt,,, ja za to nemozem ze som sa strasne zalubila a znasala to tazko a ze teraz sa opakuje to. Ja uz dalej nevladzem sama nie

koniec sveta

Moja, prepadas z "matiki"? A zo slovenciny nie? A ako druhacka na strednej skole sa uz dva roky spamatavas z rozchodu-to ste si spolu zacali v materskej skole, ci co?

Maoam

cau, ked nezvladas gymnazium, prejdi na skolu, ktora ta bude bavit, napr. odbornu SS, neviem co ta bavi, v com si dobra

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Úplne na dne - Fórum - ZDRAVIE.sk