MUDr. Jana Vránová

Peto 7

doktorka Vranova má iný ako klasický prístup, ktorý mne veľmi pomohol, presne taký som potreboval. Mal som veľmi silnú depresiu, zdravotne ma z nej dostali lieky ale psychiku mi pomohli napraviť najmä sedenia u dr. Vranovej

jankama

Dobry den. Moja skusenost s touto zevraj doktorkou je aj osobna aj sprostredkovana.
1) moja kamaradka k nej zacala chodit ked asi rok pred planovanou svadbou zistila ze jej snubenec ju podvadza . Po 3 rokoch terapie je v stave ze pri nasom stretnuti tak raz za pol roka ho stale spomina aj ked sa rozpravame o kompotoch tak ho tam nejako zakomponuje. Proste progres nulovy ale jej dovera v nu obrovska.
2) druha kamaratka mala problem v manzelstve klasicka kriza. Z mojho pohladu riesitelna. Menovana pani doktorka podla mna az z nejakou nepochopitelnou pasiou cielene motivovala kamaratku k ukonceniu manzelstva, podotykam s malymi detmi, namiesto toho aby aspon raz skusila vstah zachranit.
3) moja osobna skusenost. Ak sa jej uplne nepoddate a navypnete mozok a bezducho ju nebudete nadledovat vo vsetkom tak pocitite jej ohrdnutu aroganciu. Je to sypacka liekov, udrziava si pacientov kvoli financiam bez evidentneho progresu vliecbe.

Catana

Pani doktorku môžem len odporučiť. Veľmi mi pomohla - vďačím jej za veľa a nemyslím si že je arogantná a povýšenecká ....

Dagon

Ano ved prave, ze tych psycho-liekov je milion, na mne ich uz teda vyskusali pozehnane mnozstvo a stale som viac-menej tam, kde som bol. U Vranovej to za tych 6 rokov zhruba raz nabralo o cosi optimistickejsi smer, ale z globalneho hladiska sa stale citim mizerne, socialna fobia ako vysita, porucha osobnosti a dalsie humornosti... Takze, ked ma clovek smolu, ani Vranova mu nepomoze.

Dagon

U tejto lekarky sa liecim uz cca 6 rokov. Ano, je svojim sposobom arogantna, sprava sa kapanek zvlastne (na psychiatra -- alebo prave naopak, ehm?) a pod. Na druhej strane, je fakt, ze diagnostikovat dokaze fakt dost dobre. Az som sa svojho casu sam cudoval. Ma vsak tendenciu (ako takmer kazdy psychiater na scene) zbytocne predpisovat rozne lieky, z ktorych je napokon cele mnozstvo. Co sa mna tyka, mam akusi smolu, ze antidepresiva na mna uz od prveho uzivania okolo roku 2002, v podstate vobec neucinkuju. Netusim, co s tym budem dalej robit, zrejme to bude tema najblizsieho sedenia u Vranovej.

zuchmu

Pani doktorka Vranova je super a zachranila mi zivot. Bez nej neviem kde by som dnes bola. Podla mna je profesionalna dost (ak nie najviac ako moze byt), ale ludom moze vadit, ze naozaj odhali vsetko a vidi do ludskej duse. A vidi to hned. Vrele odporucam! :)

hubička

neodporúčam, je veľmi arogantná, povýšenecká, samoľúba a prácu robí pre prachy, myslím, že dosť využíva ľudí a chce im poškodiť a zmanipulovať ich, hocikoho iného, ale nikoho tak neprofesionálneho ako ona určite nie

hubička

neodporúčam, je veľmi arogantná, povýšenecká, samoľúba a prácu robí pre prachy, myslím, že dosť využíva ľudí a chce im poškodiť a zmanipulovať ich, hocikoho iného, ale nikoho tak neprofesionálneho ako ona určite nie