Nevďačný syn

Príspevok v téme: Nevďačný syn
lienka1967

Prosím o radu.Pred 12 rokmi som ovdovela ako 32 ročná.Syn mal 12 a dcéra 8 rokov.Všetok čas som venovala len výchove deťom,mala som najlepšie deti milujem ich.Syn mi v živote neodpapuľoval neprešiel vedľa mňa aby ma nepobozkal aj keď už si v 17-tich rokoch našiel priateľku vôbec sa nehanbil ani pred ňou miloval svoju sestru aj mňa.Neskôr keď mal asi 20 rokov jeho priateľka(teraz už manželka)prišla k nám natrvalo bývať aj pred tým bývala často u nás veľmi som ju mala rada vždy sa mi sťažovala že doma ju nemá nikto rád atď.,a že skutočnú materskú lásku pocítila odo mňa.Ale sa začala meniť pred tým si vyšla aj s mojou dcérou ale neskôr začala huckať syna proti mojej dcére,žalovala všetko na ňu každú maličkosť aj mne.Už dcéra veľa krát mi vravela že nevládze že jej chodí izbu naschváľ upratať,skrine aj keď dcéra nemala bordel.Schovávala všetko do ich izby čo kúpila,šampón,sladkosti a popritom ja som to nikdy nerobila všetko čo som kúpila bolo pre všetkých varila som raňajky...Potom sa odsťahovali kúpili si byt.Po ôsmich rokoch sa rozhodli že sa zoberú.Ja som im skoro všetko do bytu kúpila,dala aj moja mamina.Po svadbe sa ešte viac zmenila,začala nám robiť napriek,dcéru ohovárala aj mňa ale neviem za čo.Nikdy som neohovárala ľudia ma majú radi lebo som nekonfliktná aj v práci.Po svadbe mi zahlásili že čakajú bábetko,bola som tá najšťastnejšia budúca stará mama aj moja dcéra horela šťastím aj keď chcela byť krstnou mamou pr etoho drobca nevesta dopredu zahlásila že bude jej sestra bolelo ju to ale prešlo.Až jedného dňa v júni prišla dcéra za mnou že akú sms-jej môj syn jej brat napísal.Vyhrážal sa vynadal nám do všetkého špatného že príde a ....proste neverila som tak som mu zavolala a vtedy sa mi zrútil svet čo mi kričal ako zmyslom zbavený že príde za mnou do práce a najhoršie vyhrážky aké si vie niekto domyslieť.Ja som myslela že skolabujem,ten chlapec čo v živote by nedopustil aby nám niekto ublížil a on chcel nás za...Aj prišiel takého som ho nikdy nevidela myslela som že ma udrie a v práci tam boli zákazníci,hrozné.Nakoniec vysvytlo že vraj ja s mojou dcérou sme povedali že bodaj by nevesta potratila.Nie je to pravda a že to povedal im môj priateľ.Verím tomu lebo môj priateľ je intrigán ale to tají.Môj syn ktorý by mi mal veľa dakovať,platila som mu karate,posilovňu vysoké účty za teléfóny len som sa dostala do veľkých dlžiob ktoré znášam aj dodnes.Vždy som robila všetko preto aby som im nahradila aj manžela.8 rokov som nemala priateľa nechcela som len som zasvetila celých 8 rokov deťom,práci aby som ich uživila.Už 5 mesiacov sa mi od vtedy neozvali,napísla som aj neveste aj jemu že ich milujem a že prečo si nezistil pravdu ale nič.O dva týždne sa mi má narodeiť vnuk a mne ide srdce puknúť od bolesti.Viem že ľutuje aj to že taký syn ako bol on nemôže takto na matku a veľmi chorú zabudnúť môže sa takto zmeniť niekto?Je to starostlivý manžel o všetko sa stará uprace proste všetko tak som ich učila.Už som rozmýšľala že pôjdem k nim bývajú neďaleko mňa ale neviem či y som prežila keby predo mnou zavreli dvere.Nedokážem žiť v predstave že ani nebudem vidieť vnuka nebudem vedieť kedy už prišiel na svet ako môže byť aj nevesta taká nevďačná?Mám k nim ísť alebo nie poraďte prosím kto niečo podobné prežil.Privítam každú radu.Vopred ďakujem.

GoFruit

Tiež si myslím prečo nenarobi poriadok s priateľom. Ja by som s intriganom nemohla žiť. Možno keby syn videl že si sa s nim kvôli tomu rozisla, uveril by ti.

doubledog

prepac, ale tvoj priatel ta pred synom obvini, ze si zelas smrt jeho nenarodeneho dietata a ty to v celom prispevku odbavis iba kratuckou zmienkou?

to svedci o tom, ze v tom celom nebudes nevinne.

Etelas

Je veľmi ťažké radiť. Každopádne by som do rozhovoru zapojila aj priateľa intrigána a syna. Spoločne. Aby si počula, o čom hovorí.

TinaM

Ja by som vsetko, co ma tazi, napisala do listu a odovzdala ho osobne synovi-ked tam jeho manzelka nebude (napr. v jeho praci). Podla toho, co ste pisali, mali ste krasny vztah a neverim, ze na to mohol zabudnut. Napiste mu ako sa citite, ze nerozumiete vzniknutej situacii a ze vas to mrzi. Ze by ste sa chceli pozhovarat, ale uz vlastne ani neviete, ci on sam ma o to zaujem. Asi tak by som to ja riesila

Magy

lienka1967 - osobne si myslim, ze tu je jedina sanca na riesenie skrze tvojho intriganskeho priatela - dat mu velmi jasne najavo co sposobil a ze ma jedinu a jedinecnu sancu to napravit, ak sa postavi k tomu ako chlap a prizna farbu pred tvojim synom, ze si to cele vymyslel. (poistil by som si tento rozhovor skrytym diktafonom, lebo to jeho intriganstvo moze byt take pokrocile, ze pred tebou sa prizna a naoko olutuje a slubi, ze mu to povie, ale jemu povie zase nieco uplne ine a mozno este horsie ako doteraz.) jedine tak snad tvoj syn pochopi aky bol k tebe nespravodlivy.
inak - netusim...