Pas pre psa

bella fiora

ak chces vycestovat,musis mat PET pas a psik musi byt zacipovany,pas skoji okolo 50€,a urobia ti to hned,alebo sa musis objednat u veterninara.a pak mozes vycestovat

lost

No hej, spravne.. preto nemoze ist do lietadla :) (ale myslim ze do sukromneho by mohol ist, kto by ho tam uz len kontroloval :D )
ale niekedy nie je ina moznost, napr raz som ho zobral do CR nevedomky ze tam potrebuje pas :D
bolo okolo mna milion policajtov a kedze som s nimi kecal, vedeli ze nie som cech a mohli to skontrolovat, ale oni nie :)
no a nedavno som ho tiez zobral mimo (uz vedomky toho pasu) a tiez nic.
podla mna ide dost o to, ako sa clovek sprava, ak robi bordel, vsimnu si ho, ak splynie s davom, je v suchu..
inac som pisal nekonecno emailov na tu blbu potrevinovu spravu, ze cim mi hrozia, ze mu nedam cip, bez odpovede.
ale hlavne, ze v tESCU je milion veci, co potravinova haluz prehliada, takze to bude zaujimave..

co uz, prinajhorsom si kupim veeeelky ranc a nebudem potrebovat verejny priestor a budem zit farmarskym zakonom :D (alebo proste, ked niekto vkroci na moju zem, pouzijem krajnu nudzu a mozu prist aj tanky, ziadny cip nebude :D)

mna dost serie aj voditko.. hadaj kedy som ho mal naposledy ;) haha :D mam ho pri sebe 99 zo 100 pripadov (1x zabudmem) ale len vo vacku.. myslim ze voditko je falosny pocit bezpecia, tak isto ako mnoho inych blbosti v zakone, preto ho nikdy respektovat nebudem, mozu hrozit cimkolvek.. sem tam nejaka pokuta za toto, ale som zvedavy, ci ma nabuduce dobehnu :D (chodim so psom veeeela km kazdy den, tak hadam uz mam nejaku kondicku :D haha, aspon bude FUUUUUN)

Cariboo

Nie lost.ale rovnako ho nenecham sa dostat do stresovej situacie, kedy ja nerespektujem zakony a preto sa spusti tento kolotoc problemov.

Ak ho nechcem ocipovat(co bude o rok povinne.ale pochybujem zeby kazdy dal psa ci macku ocipovat) tak s nim necestujem tam kde to vyzaduju.

lost

A ty by si snad nechal svojho psa zobrat?
Alebo robit s nim cokolvek, co ti niekto povie, bez akehokolvek relevantneho dovodu ?

necudujem sa, ze sa europa premoslimizuje, prave moslimovia nemaju radi psov ;)

lost

Netreba volit politikov co robia zo zvierat stvanu zver v PRVOM RADE !!!

Alebo vid ako chcu zakazat nasu historiu na pamatnej mincu ;)

Tak by so ich napadol na akomkolvek sude, kde je prezumcia neviny ?

Nikdy nedam zacipovat mojho psa, nikdy, aj keby mam odist z toho posraneho kontinentu ;)

Opakujem, nikdy :)

Cariboo

si ta viem predstavit :D branit si ho ako male dieta. Skoro ako ten film, v tvojom pripade: Not Without My Dog! ale ty si provokoval, netraba chodit za hranoce bez papierov.

Cariboo

ano, aj ocipovat treba. ale myslim ze to spravia vsetko naraz.

lost, neviem ako dnes,ale v minulosti ak si nemal povolenie,tak ti zviera vzali a umiestnili do karanteny. Isto tam bolo potom treba aj nieco zaplatit.