Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Može fungovať vzťah so starším ?

Príspevok v téme: Može fungovať vzťah so starším ?
nika1234567

Veľmi by som vás chcela poprosiť o radu.
Mohol by fungovať vzťah medzi dievčaťom a mužom s vekovým rozdielom 3O rokov?
To znamená, že ja mladá 15 ročná som si začala veľmi rozumieť so starším pánom.
On má manželku a už 2 dospelé deti, ale so ženou sú svoji len na papieri, nie v živote. Poznáme sa od môjho útleho detstva,nakoľko bývame blízko od seba.
On je velmi milý, (žiadny pedofil-dúfam)a velmi si rozumieme po komunikačnej stránke. Dokážeme sa rozprávať aj niekoľko hodín v kuse a stále si máme čo rozumného povedať. So žiadnym chlapcom v mojom veku sa neviem tak pozorprávať ako s ním.
Nepredstavujem si sním harmonický vzťah, svadbu a deti, no veľmi by ma lákalo sa s ním zblížiť viac, než len cez rozhovory. Pravdou je, že sama neviem, čo vlastne očakávam..či mi len lichotí,že je ku mne pozorný taký starší a sympatický muž, alebo chcem vyskúšať niečo čo sa mi už možno v živote nenaskytne,alebo si v ňom len hladám nejakú úlohu otca,nakoľko môj vlastný otec sa ku mne moc pekne nespráva. Sama som velmi deprimovaná z tejto situácie a viem, že okolie by ma odsudzovalo, no vek je vlastne len číslo, a takmer všetci ludia mi vravia, že na môj vek mám myseľ o minimálne 1O rokov vyspelejšiu,než je normálne.
Viac krát o mňa prejavovali záujem aj takí tridsiatnici kvôli tejto \\\\\\\"ineligencii (?) \\\\\\\" . Mala som už vťahy s chlapcami v mojom veku, no nebolo to ono. Pred nedávnom som ukončila vyše jeden a pol ročný vťah a tak, už mám istú predstavu čo v dlhodobejšom vzťahu chcem a čo nie..
Tak vás prosím, skúste sa mi niekto vyjadriť :-)
Hrozne by som bola vďačná za každú radu a každú odpoveď. Ďakujem pekne vopred.

kasandra

Záleží aký vzťah chceš s ním mať. A vzťah otec-dcéra, tak ok, ale ak milenecký vzťah, keď píšeš, že niečo viac, tak to nieje normálne, aby 15ročná baba mala 50ročného pomaly dedka. Z jeho strany by to bola jasná pedofília a z tvoje gerontofília :)
Si vo veku kedy si platonický zamilovaná takmer do každého chlapa, viem podobne som bola na tom aj ja v tvojom veku. Raz to bol učiteľ, raz sused, raz kamarátkin brat atď. V puberte je to normálne. Ale s tým takmer dedkom pre teba, zostaň len na úrovni kamarátstva.

elsa 5.5

ahoj,nie nemôže vždy sa bude na teba pozerať ako na dieťa tvoj názor nebude brať do úvahy ako ženy lebo ešte nie si žena a z jeho strany by to bolo dosť úchylné si veľmi mladá v podstate v puberte ešte,hľadáš v ňom otca iné nevidím nejaké experimentovanie v tvojom veku nemá význam také niečo jednoducho nemôže fungovať,nájdi si chlapca v tvojom veku,alebo sa venuj niečomu inému .

Maoam

poznam osobne takeho, o ktorom si cele okolie mysli, aky je to velavazeny solidny pedagog a v reale slinta po 9tackach a kedy moze, si ich foti... a pod.

xxy

davaj si nanho bacha, z chlapa, co cuci po 15tkach sa nemoze vyklut nic dobre a moze aj usmievat ako v reklame na signal - ty nevidis do jeho hlavy, ver tomu, ze nie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Može fungovať vzťah so starším ? - Fórum - ZDRAVIE.sk