Može fungovať vzťah so starším ?

Príspevok v téme: Može fungovať vzťah so starším ?
nika1234567

Veľmi by som vás chcela poprosiť o radu.
Mohol by fungovať vzťah medzi dievčaťom a mužom s vekovým rozdielom 3O rokov?
To znamená, že ja mladá 15 ročná som si začala veľmi rozumieť so starším pánom.
On má manželku a už 2 dospelé deti, ale so ženou sú svoji len na papieri, nie v živote. Poznáme sa od môjho útleho detstva,nakoľko bývame blízko od seba.
On je velmi milý, (žiadny pedofil-dúfam)a velmi si rozumieme po komunikačnej stránke. Dokážeme sa rozprávať aj niekoľko hodín v kuse a stále si máme čo rozumného povedať. So žiadnym chlapcom v mojom veku sa neviem tak pozorprávať ako s ním.
Nepredstavujem si sním harmonický vzťah, svadbu a deti, no veľmi by ma lákalo sa s ním zblížiť viac, než len cez rozhovory. Pravdou je, že sama neviem, čo vlastne očakávam..či mi len lichotí,že je ku mne pozorný taký starší a sympatický muž, alebo chcem vyskúšať niečo čo sa mi už možno v živote nenaskytne,alebo si v ňom len hladám nejakú úlohu otca,nakoľko môj vlastný otec sa ku mne moc pekne nespráva. Sama som velmi deprimovaná z tejto situácie a viem, že okolie by ma odsudzovalo, no vek je vlastne len číslo, a takmer všetci ludia mi vravia, že na môj vek mám myseľ o minimálne 1O rokov vyspelejšiu,než je normálne.
Viac krát o mňa prejavovali záujem aj takí tridsiatnici kvôli tejto \\\\\\\"ineligencii (?) \\\\\\\" . Mala som už vťahy s chlapcami v mojom veku, no nebolo to ono. Pred nedávnom som ukončila vyše jeden a pol ročný vťah a tak, už mám istú predstavu čo v dlhodobejšom vzťahu chcem a čo nie..
Tak vás prosím, skúste sa mi niekto vyjadriť :-)
Hrozne by som bola vďačná za každú radu a každú odpoveď. Ďakujem pekne vopred.

wisdom

Ja myslim, ze skor je otazne, co si ma co on povedat s tebou...urcite ho pritahujes len fyzicky alebo si potrebuje len dokazat, ze dokaze zbalit mladu babu. S mojich osobnych skusenosti, uz 15 rocny rozdiel je na hranici, v mladsom veku to mozno este funguje, ale telo, vztahy a city su diametralne uplne odlisne u 20 rocneho a u 50 rocneho cloveka...Urcite ta dokaze ocarit viac ako 15 rocny svojou rozvahou, vyjadrovanim a zodpovednostou, ale ja by som sa do vztahu s nim nepustala...