Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Syoss zosvetlovače

Príspevok v téme: Syoss zosvetlovače
betty110

Ahojte,rozhodla som si pred 2 mesiacmi prefarbiť vlasy z čokoladovej farby na blond. Prvykrat, ked som bola u kaderničky tak mi vlasy zosvetlila tak, že hore som ich mala svetle a dole tmavšie, take ryšavo.-zlate. Pred týždnom som bola druhýkrat a pri korienkoch ich mam blond a na koncoch ryšavo-blond. Lenže teraz by som si chcela zafarbiť vlasy už doma, kedže tento proces u kaderničky je dosť finančne namahavý 30 prvykrat a 35 druha navšteva. Rozmýšlala som, že si ich zosvetlim už uplne na blond so syoss zosvetlovačmi. Takže chcem sa spýtať,ak tu niekto viac vidí do týchto veci, či je vhodne si 2 tyždne po farbeni zosvetliť vlasy na blond a z ryšavej farby pri koncoch či mi to chyti už konečne na blond,pripadne aké mate skusenosti so syoss zosvetlovacmi...Dakujem za všetky rady***

amanda23

kup si v kadernictve taky specialny sampon, vola sa Silver ...ma fialovu farbu a stahuje tie zlte , zlatiste a rysave odtiene, stoji ale 11 eur ale vydrzi velmi dlho..

vvsdfsd

ten zosvetlovac ti vlasy zosvetli na blond,ale vlasy budu nechutne zlte. nato by si mala pouzit nejaku popolavu blond farbu.
mozes si vlasy farbit aj kazdy den, len budu dost poskodene

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Syoss zosvetlovače - Fórum - ZDRAVIE.sk