Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predávkovanie liekmi

Príspevok v téme: Predávkovanie liekmi
philips

Touto témou si z nikoho nerobím srandu. Jedná sa o skutočnosť.

Včera večer som sa pokúsil zabiť liekmi. Prehltol som ich 8. V noci som dosť silno vracal. Teraz mi je dosť divne, napína ma, ale nevraciam /asi preto, lebo nemám čo/. Nemám v tele žiadnu energiu. Moje zrenice sú rozšírené a nereagujú na svetlo.

Čo ma ešte čaká?

Prehltol som antidepresíva na predpis.

morty88

Ahoj ludkovia no musel som sa zaregistrovat lebo mam uz zmiesane pocity stoho vsetkeho ... Philips rozprava co vsetko pojedol
Teraz sa opitam narovinu ak niekdo sezere 60ks Diazepamov alebo 60ksStilnoxu co sa bude diat ???? je tu taky odbornik ????

philips

12 tabliet je veľa pre človeka pod 48 kg. Ja mám 60, čiže pre mňa množstvo Paracetamolu nebolo smrteľné.

Tá sociálna fóbia ma obmedzuje aj v tom, že to, čo si chalani medzi sebou normálne rozprávajú ja musím udržiavať v sebe... Napríklad ohľadom báb a podobne. A v tejto téme mám ja momentálne najviac problémov... Všetko v sebe dusím, furt na to myslím a z toho mám vždy horšiu a horšiu náladu...

[zruseny22]

Philips, sorry, ale to co robis nie je uz normalne. Prides, napises co vsetko si zasa pojedol- ake lieky a potom zacnes pisat ako to na teba posobi a neposobi a pod. Keby si sa chcel zabit, tak to urobis, a nie ze si das zasa Paralen a pod. Tebe to nepride trapne? Ze kazdy den robis to iste? Ze pises to iste? Uz som ti raz pisala, ak chces pomoct, tak o pomoc niekoho poziadaj! To, ze zjes par tbl.naviac, tym si nepomozes a len si skodis!

philips

cry - pripadám ti, že si robím srandu? Dokonca som sa v lekárni aj mierne oklamal, keď som chcel kúpiť dve škatuľky, ale mal som iba 1€ 20 centov a škatuľka stojí 0,65€...

atalanta - hovoril som mu to štýlom, že keby sa stretneme osobne, tak veľmi by sme si nepokecali. On že prečo, a ja som mu povedal, že mám "blok" v psychike. Najprv sa tomu smial /súdiac podľa emotikonov, čo napísal/ a potom sa opýtal, že čo mi je. A potom som mu to povedal priamo. A čo sa dialo potom už vieš...
Bolesti v už prestali. Necítim žiadnu bolesť a pečeň na pohmat nevyzerá, že je zväčšená.

Ja už neviem, ako ďalej pokračovať... Zatiaľ mi to pripadá tak, že život je iba o tom, aby sme sa trápili a jeho zmysel nám ostáva naveky skrytý...

Migel...

Philips- ostavaju ti tak 3 týždne života, kým sa ti nerozloži pečeň.Mojho kamarata otec tiež na to isté zomrel.

atalanta

No ako ti je, ako sa cítiš? Zlepšilo sa to alebo zhoršilo, alebo je to rovnaké? Ak je smrteľná dávka paracetamolu na tvoju hmotnosť 7,5 g, tak si to o veľa neminul...
Asi si mu to povedal doslova takto, teda "Mám sociálnu fóbiu" , čo možno nebol najlepší nápad. On podľa mňa nevie, čo to presne znamená a predstavil si pod tým niečo, čo s tým ani nesúvisí. Psychopat je človek trpiaci duševnou poruchou, a len preto, že možno máš problémy s komunikáciou osobne, to nemusí byť automaticky psychopatia. A ak si mu to ozaj povedal takto, možno si mu to mal povedať inými slovami, napr. si trochu tichší, utiahnutejší, niekedy toho veľa nenahovoríš, ale to neznamená, že sa s tebou nedá baviť ako s ostatnými. O tom, že sa s tebou tiež dá baviť ako s hocikým iným, sa aj sám mohol presvedčiť počas vašej komunikácie na FB. Možno ti to znie nesympaticky, ale občas sa treba pohrať so slovami, povedať to nejak inak, ale nejak tak, aby bola podstata veci zachovaná...Ale žiaľ sú aj také veci, o ktorých je lepšie nehovoriť,lebo riskuješ, že dotyčný, ktorému si to povedal, sa od teba "odvráti" , hovorí sa, že mlčať je zlato, niekedy to aj platí. Podľa mňa by bolo lepšie, keby si tým dvom o tomto probléme radšej nehovoril. Ale to je len môj názor.
Písal si, že máš obavy, či to zvládneš aj osobne. Tak k tomu by som ti povedala nasledovné: v jednej knihe som čítala, že niekto mal problém rozprávať na verejnosti, teda postaviť sa pred veľké množstvo ľudí a mať pred nimi prejav. Psychológ mu na to povedal: "Robte to, čoho sa bojíte, a strach zmizne." On sa následne podľa tohto riadil a keď mal príležitosť hovoriť na verejnosti, tak to využil. Po určitom čase jeho problém zmizol. Niečo podobné by som radila aj tebe. Ak dobre viem, na Skype sa dá rozprávať aj tak, že sa navzájom vidíte, teda ak máš na počítači webkameru. Mohol by si skúsiť komunikáciu so svojimi kamarátmi takýmto spôsobom. Ak sa bojíš toho, že si všimnú, že sa pritom červenáš, skús si v izbe spraviť trochu prítmie a možno si to ani nevšimnú. Skús ostať pokojný, a vtedy sa podľa mňa nezakokceš. ( Ale možno sa pri telefonáte cez Skype nevidíte, ale aj v tomto prípade by si to mohol skúsiť.) Po určitom čase by si si podľa mňa "zvykol" na takéto situácie, hlavne že by si sa takýmto spôsobom rozprával vždy iba s týmito dvoma ľuďmi. Myslím si, že nie je veľký rozdiel medzi touto formou komunikácie a medzi komunikáciou osobne, rozdiel je iba v tom, že ak sa bavíte cez Skype, nestojíte alebo nesedíte vedľa seba. Podľa mňa prvé príležitosti sú najťažšie, ale keďže si písal, že si zvládol telefonát cez Skype, ktorý bol asi prvý, ktorý si s týmito kamarátmi uskutočnil, ostatné by už mali byť o niečo ľahšie. Keď sa s nimi plánuješ stretnúť osobne, v tom prípade budeš musieť s nimi komunikovať osobne, a podľa mňa by ti takéto niečo pomohlo. Chcela som ti poradiť, ale možno ti takáto rada za veľa nestojí...

atalanta

No ako ti je, ako sa cítiš? Zlepšilo sa to alebo zhoršilo, alebo je to rovnaké? Ak je smrteľná dávka paracetamolu na tvoju hmotnosť 7,5 g, tak si to o veľa neminul...
Asi si mu to povedal doslova takto, teda "Mám sociálnu fóbiu" , čo možno nebol najlepší nápad. On podľa mňa nevie, čo to presne znamená a predstavil si pod tým niečo, čo s tým ani nesúvisí. Psychopat je človek trpiaci duševnou poruchou, a len preto, že možno máš problémy s komunikáciou osobne, to nemusí byť automaticky psychopatia. A ak si mu to ozaj povedal takto, možno si mu to mal povedať inými slovami, napr. si trochu tichší, utiahnutejší, niekedy toho veľa nenahovoríš, ale to neznamená, že sa s tebou nedá baviť ako s ostatnými. O tom, že sa s tebou tiež dá baviť ako s hocikým iným, sa aj sám mohol presvedčiť počas vašej komunikácie na FB. Možno ti to znie nesympaticky, ale občas sa treba pohrať so slovami, povedať to nejak inak, ale nejak tak, aby bola podstata veci zachovaná...Ale žiaľ sú aj také veci, o ktorých je lepšie nehovoriť,lebo riskuješ, že dotyčný, ktorému si to povedal, sa od teba "odvráti" , hovorí sa, že mlčať je zlato, niekedy to aj platí. Podľa mňa by bolo lepšie, keby si tým dvom o tomto probléme radšej nehovoril. Ale to je len môj názor.
Písal si, že máš obavy, či to zvládneš aj osobne. Tak k tomu by som ti povedala nasledovné: v jednej knihe som čítala, že niekto mal problém rozprávať na verejnosti, teda postaviť sa pred veľké množstvo ľudí a mať pred nimi prejav. Psychológ mu na to povedal: "Robte to, čoho sa bojíte, a strach zmizne." On sa následne podľa tohto riadil a keď mal príležitosť hovoriť na verejnosti, tak to využil. Po určitom čase jeho problém zmizol. Niečo podobné by som radila aj tebe. Ak dobre viem, na Skype sa dá rozprávať aj tak, že sa navzájom vidíte, teda ak máš na počítači webkameru. Mohol by si skúsiť komunikáciu so svojimi kamarátmi takýmto spôsobom. Ak sa bojíš toho, že si všimnú, že sa pritom červenáš, skús si v izbe spraviť trochu prítmie a možno si to ani nevšimnú. Skús ostať pokojný, a vtedy sa podľa mňa nezakokceš. ( Ale možno sa pri telefonáte cez Skype nevidíte, ale aj v tomto prípade by si to mohol skúsiť.) Po určitom čase by si si podľa mňa "zvykol" na takéto situácie, hlavne že by si sa takýmto spôsobom rozprával vždy iba s týmito dvoma ľuďmi. Myslím si, že nie je veľký rozdiel medzi touto formou komunikácie a medzi komunikáciou osobne, rozdiel je iba v tom, že ak sa bavíte cez Skype, nestojíte alebo nesedíte vedľa seba. Podľa mňa prvé príležitosti sú najťažšie, ale keďže si písal, že si zvládol telefonát cez Skype, ktorý bol asi prvý, ktorý si s týmito kamarátmi uskutočnil, ostatné by už mali byť o niečo ľahšie. Keď sa s nimi plánuješ stretnúť osobne, v tom prípade budeš musieť s nimi komunikovať osobne, a podľa mňa by ti takéto niečo pomohlo. Chcela som ti poradiť, ale možno ti takáto rada za veľa nestojí...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Predávkovanie liekmi - Fórum - ZDRAVIE.sk