Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Predávkovanie liekmi

Príspevok v téme: Predávkovanie liekmi
philips

Touto témou si z nikoho nerobím srandu. Jedná sa o skutočnosť.

Včera večer som sa pokúsil zabiť liekmi. Prehltol som ich 8. V noci som dosť silno vracal. Teraz mi je dosť divne, napína ma, ale nevraciam /asi preto, lebo nemám čo/. Nemám v tele žiadnu energiu. Moje zrenice sú rozšírené a nereagujú na svetlo.

Čo ma ešte čaká?

Prehltol som antidepresíva na predpis.

philips

Pozri sa, ak čakáš, že ti tu niekto poradí, ako sa zabiť, tak si na omyle.. Ja poznám jeden 100%ný spôsob, ktorý sa uzavrie pri pitve ako zástava srdca, žiadne podozrenie na samovraždu.

philips

Viki, nerob to.. Ak máš problémy, tak furt existuje možnosť riešenia, samovražda to nevyrieši a to ti hovorím z vlastnej skúsenosti. Koľko máš rokov?

viki444

Zdravim vas potrebovala by som od vas radu mam v plane zjest 20 tbl. Penicilinu a 30 tbl. Paralenu co sa so mnou stane?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.