Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nová známosť - váš názor

Príspevok v téme: Nová známosť - váš názor
sunny 88

Chcela by som vedieť Váš názor, na takú situáciu , mám novú známosť asi mesiac predtým som mala 6 ročný vzťah ale som sa rozišla nejakým časom a to bolo také, že chodili sme všade spolu a teraz ten nový neviem vôbec načom som ešte mi nepovedal, že ma ma rad niekedy neviem či je rad že sme sa stretli ked mu to ja navrhnem a ide o to že teraz sobotu on ma isť ku kamaratovi na byt oslaviť a ešte na disku s kolegami no ja tam nepôjdem lebo nikoho nepoznám a ešte nejaké dôvody tak ja pôjdem do iného mesta s kamaratkami a inými kamošmi ale navrhla som mu že môže aj on a že je aj odvoz ale on nechce radšej bude s nimi ako so mnou,,,, neviem či je to normalne ma nechať takto inde ist či je to znak nezaujmu alebo je to bežné a nemam to riešiť lebo som z toho smutná lebo iní su takí, že kašlali vždy na všetko len aby boli so mnou neviem čo si mam myslieť Ďakujem za rady 

sunny 88

no my sme boli dohodnutí skôr ,ešte mi vravel, že kašle na všetko že pôjde so mnou a až potom to prišlo od tých kamaratov, ale máš pravdu, nechám to tak uvidím ako sa to vyvinie :D

Dadula56

Neriesit, je to uplne nepodstatne. Partneri maju mat "svojich" ludi.Pouzivas dvojity meter, to je v poriadku, ze si odmietla jeho vecer s priatelmi, ale on je zrazu za to iste zly?A ma zrusit uz dohodnuty program s kamaratmi, aby mohol zasa za tebou behat ako privesok?

sunny 88

tak nemali to dlhšie, práveže my sme doteraz chodili s mojimi on ich aj pozná dobre už , toto zrazu vymyslel jeho jeden kamarat a on s tým suhlasil a o nič som ho nežiadala nevyčítala mu že nechce so mnou isť, len som mu vravela že mi tam bude smutno, a je to iné lebo na byt kde budu samí cudzí chalani a ja sama s nimi je iná vec ako isť na disku s kamaratkami ktoré pozna a išli by aj iní chalani. Viem, že to nemám riešiť a byť tolerantná, len ma zaujímalo ako vy riešite takéto otázky ked máte nový vzťah a každý svojich ludí.

Leela333

Kks, veď ty si spravila to isté. Radšej ideš s kamoškami do mesta akoby si bola s ním len preto, že tam nikoho nepoznáš. A to ťa nenapadlo, že možno chcel, aby si spoznala jeho kamarátov? Navyše, keď idú niečo osláviť, predpokladám, že to majú dohodnuté už dlhšie a ty zrazu prídeš s tým, aby išiel s tebou a keď odmietne, tak sa ťa to dotkne. No nemám slov.

PoPotvorka

no vies sunny, ja by som chcela zazit vztah v ktorom to funguje aj preto ,lebo nikto nikoho nevlastni ,ziadny z nas nema istotu ,ze je to navzdy ,skratka ,sme spolu ,ale sme dvaja slobodny ludia ...... samozrejme ,kazdy mame svoj rozum aj hranice ,ktore sa neprekracuju pokial sa lubime :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nová známosť - váš názor - Fórum - ZDRAVIE.sk