Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s pletou

Príspevok v téme: Problem s pletou
Patricek

Zdravim vas, zacinam byt zufaly, na lavom lici sa mi spravila najprv taka mala bodka, trosku to palilo ako mierna popalenina.. kazdy den sa to zvacsovalo ako keby mi koža postupne po milimetroch odchadzala, siel som lekarovi no dal mi len masticku "imazol" podla popisu je to vhodne na tento problem, ono to ako keby mokva, no ani ta masticka mi nepomohla a ono sa to stle rozsiruje pomalicky, normalne sa bojim ci nemam daku lepru alebo nieco mate s neicim podobnym skusenosti?

olivka30

mne sa takto podobne prejavoval pasovy opar, mala som ho uz velmi davno asi pred 10timi rokmi, velmi si to uz nepamatam, mala som ho na chrbate

Patricek

no, dufam ze mas pravdu, ja mam normalne depku ze mi odchadza koža :X ... snad mas pravdu zajtra idem skusit ineho lekara a podotknem aj ten herpes.. dakujem zatial

tepecehaa

samozrejme, ze moze nastat vysev herpesu i na lici
ak sa ti to stale zvacsuje, mozno by bolo dobre nasadit virostatika v tabletkach(najcastejsie sa pouziva aciklovir), ale musi ti to predpisat lekar.

Patricek

inac par dni pred tym ako sa mi to objavilo som mal herpes na pere.. ale to sa predsa nemoze preniest na lico nie?

Patricek

*kruh.. no a ono to je ako keby chrasta, ktora sa nehoji a z ktorej ide trosku ako keby hnisu.. ale len na povrchu nie ze by toho hnisu bolo vela.. len take vlhke.. je to cele take zacervenane a vzdy je vidno dalsi milimetar ako mi to napáda.. jak keby mi nieco vyzieralo tu kožu.. a cele to pali, ale len pri dotyku

Patricek

no teraz je ot taka gula, priemer asi 1,2cm.. a vyzera tak ze sa neprestane zvacsovat.. stale si na to davam ten krem, on to ako keby vysusuje, ale nechce sa to zastavit...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem s pletou - Fórum - ZDRAVIE.sk