Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo robiť, keď prejde chuť na sex?

Príspevok v téme: Čo robiť, keď prejde chuť na sex?
Nela41

No s partnerom sme už spolu strašne dlho a jednoducho ma prestal vzrušovať. Preto sa chcem spýtať, či sa dá nejako obnoviť tá vášeň.. nejde o to, že by sa mi nepáčil, ale skôr o to, že teraz sme mali blbé obdobie.. Veľa sme sa hádali, povedal mi niektoré škaredé veci a necítim sa pre neho už taká príťažlivá. Moje podvedomie jednoducho nevidí dôvod prečo s ním mať sex, keď sme sa stále hádali. Bola by som nerada, keby som náš vzťah pokazila s takouto vecou, keď sme prekonali väčšie prekážky..

marrisa

Je nutne vycistit vzduch, zjavne su veci ktore z tvojej strany neboli vypovedane, alebo vznikli nasledne po hadkach a teraz ta stvu. Kym sa s nimi nezdoveris a jeho reackcie nebudu dobre...sex. pritazlivost stale nebudes citit.

Magy

bude nutne najprv vyriesit zdroj tej nechuti, nie?
ak mate medzi sebou problemy vo vztahu, kvoli ktorym ta nevzrusuje, bude nutne poriesit najprv tie problemy, pretoze sex. pritazlivost ci skor nepritazlivost v tvojom pripade je nasledok. a riesit treba priciny, nie priznaky problemu.

Izabelka_MT

Mne sa stalo niečo podobné .. Tiež už ma prešiel chuť na sex ale len s mojím partnerom ... A už to trvá 2 roky.... tiež to bolo z hádok

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo robiť, keď prejde chuť na sex? - Fórum - ZDRAVIE.sk