Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pricina rakoviny - mms

Príspevok v téme: Pricina rakoviny - mms
kraskaham

ahojte narazila som na kvapky a svedectva o mms,a chcem podiskutovat ako vlastne mms lieci rakovinu. ide o to ze tento plyn dioxid je vytrhavac elektronov, kdezto ostatne oxidacne cinidla narusaju membranu cudzopasnikov len na povrchu. ked odlahci takto imunitny system potom prichadza najdolezitejsia cast a to obnovi energeticke centrum bunky mitochondriu, ktora ked sa vypne, vypne sa elektricky signal v chorej bunke, a tejto potom zanika apoptoza, cize prirodzena smrt. je mozne obnovou mitochondrii vyliecit rakovinu ? preco sa vsetky typy rakoviny radia do jednej sekcie ved to je smiesne ze to uz ludia neprekukli, a este navyse ked nikto vlastne nepozna priciny. ved my pozname v 21. storoci bunku velmi dobre. myslim ze naozaj by malo nastat velke kvantove prebudenie ze vsetko je o energii ved to povedal uz einstein energia sa rovna hmota. a su uzko prepojene. kedy si uz ludia uvedomia ze hmota je len cast reality.

amanda23

jasne ze stopnu, uz aj o MMS skorumpovani lekari pisu strasne veci, ani nevedia, co to je, myslim, ze aj MMS moze ublizit, ale jedine ked sa niekto zblazni a bude to pit ako vodu, mozu mu odist, oblicky, pecen...Kamarat tym lieci celu rodinu, aj svoje zvierata a ked ma chripku, vraj na druhy den po uziti ustupi...Inak nasla som ten clanok o rakovine, co som spominala, ak by niekoho zaujimalo..--Odkaz odstraneny--

RNG

Na internet ides cez vyhladavac, ci uz google alebo iny. A to su firmy, kde si mozes za peniaze objednat, aby tvoja napr reklama vyskocila vselikde pred ostatnymi, ale zrejme j4e na predaj aj sluzba, kde sa daju rozne [prispevky zatlacit dozadu. O tom sa vsak verejne nehovori. Takze uz davno existuje mamipulacia, len teraz si vlada v ramci "boja proti terorizmu a " ochrany naroda" vymedzila, ze moze cokolvek kedykolvek vymazat a komukolvel kedykolvek vypojit internetovu sluzbu. Zatial to este nepouzili(aspon si myslym) masove, ale nic im v tom nebrani, ked maju dnes na to pravo. To je samozrejme protiustavne, lebo hned prvy clanok ustavy horovi o slobode vyjadrovania sa, a tymto to redukuju viacmenej len na privatne reci doma, lebo inde to uz neplati, na letisku ta ochranky (TSA v USA) mozu za cokolvek zbalit, ze mas "bezpecnost ohrozujuce reci" atd.To iste v kazdom vladnom urade a vacsine verejnych miest.

kraskaham

mam to chapat tak ze to moze byt dajme tomu jeden den co to vsetko zacnu zmazavat nemusi to byt ani nejaka casova doba nie ? prosto spoji sa to vsetko do jedneho casu a vydaju s anove zakony na bezpecnost internetu treba s rpeto robit nejake zapisky z toho co clovek precita lebo verim ze su schopni bloknut stranky aj s alternativnej mediciny je to jasne

amanda23

nedavno som citala vyborny clanok o rakovine, ze sa to uz dlho vie ale taji, aby nahodou nemohli byt vsetci ludia zdravi, kto by potom zivil farmaceuticky priemysel , ktory ma najvacsie zisky na svete, ze rakovinu sposobuju plesne v tele. A prave to mms ich moze znicit, okrem inych virusov, parazitov...Mam znamych co sa tym liecili, nie na rakovinu a chvalia si. Ja by som do toho urcite isla, zisti si spravne davkovanie a podporuj oblicky, pecen, lamfaticky system vhodnymi doplnkami vyzivy a vela tekutin aspon 2 litre vody denne...

arman

Mam kamosa lekarnika, co robil 13 rokov na onkologii, cize vsetko videl, samozrejme mrte kontaktov medzi lekarmi... ma vlastny mozog, triezve uvazovanie a chemo by si nikdy nedal.
Povedal, ze radsej zomret pri hladovke alebo bruessovej kure doma v posteli, nez ist na chemo... takze asi tak.
Ozaj... rakovinu mal, a vyliecil sa... sam. Vegetarianstvo, ocisty, dieta a hlavne hovori, ze zmena myslenia. Som vdacny za toho cloveka, sice som to vedel aj bez neho, ale on mi kopec toho, comu som veril, aj prakticky potvrdil.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pricina rakoviny - mms - Fórum - ZDRAVIE.sk