Pricina rakoviny - mms

Príspevok v téme: Pricina rakoviny - mms
kraskaham

ahojte narazila som na kvapky a svedectva o mms,a chcem podiskutovat ako vlastne mms lieci rakovinu. ide o to ze tento plyn dioxid je vytrhavac elektronov, kdezto ostatne oxidacne cinidla narusaju membranu cudzopasnikov len na povrchu. ked odlahci takto imunitny system potom prichadza najdolezitejsia cast a to obnovi energeticke centrum bunky mitochondriu, ktora ked sa vypne, vypne sa elektricky signal v chorej bunke, a tejto potom zanika apoptoza, cize prirodzena smrt. je mozne obnovou mitochondrii vyliecit rakovinu ? preco sa vsetky typy rakoviny radia do jednej sekcie ved to je smiesne ze to uz ludia neprekukli, a este navyse ked nikto vlastne nepozna priciny. ved my pozname v 21. storoci bunku velmi dobre. myslim ze naozaj by malo nastat velke kvantove prebudenie ze vsetko je o energii ved to povedal uz einstein energia sa rovna hmota. a su uzko prepojene. kedy si uz ludia uvedomia ze hmota je len cast reality.

RNG

Kraskaham, ty si tu sice robis posmech, ale potajme za chrbtom ludi ma dnes US prezident a vlada zasahovat do cohokolvek na internete, v "mene bezpecnosti ludi". Tak , ako proti ustave sa snazia presadit odzbrojenie naroda a dat zbrane len svojim ludom
Nie je to prvy krat v historii, to iste bolo v USA aj za cias kolonialnej historie, to iste bolo aj napr pred nastupom Hitlera k moci atd.
Inac co sa tyka chemoterapie, vyse 75% americkych onkologov ju nenecha na sebe robit, a oni asi dufam ze vedia pre co, hoci ju odporucaju, casto az nutia na vyse 90% svojich pacientov.
Na uspech liecenia rakovin a inych chorob peroxidmi vodika pozri napr na www.cancertutor.org
kde mas tomu venovanu celu pasaz
www.cancertutor.org
Samozrejme je ovela viac nemocnic co to potajme uzivaju, potajme, lebo v USA je pod trestom zakona zakazane tvrdit, ze sa da liecit cokolvek potravinovymi doplnkami alebo ze rakovina sa da liecit inac, ako chemoterapiou, chirurgiou alebo oziarenim.

kraskaham

joj ste vy velmi mudri mladenci tak chemo si dnes daju ozaj asi uz len ludia ktori nemaju pristup k internetu lebo je to tak roztrubene uz ze sa bojim z normalne nastane ten new world order a vsetko to zmazu to je moj skromny nazor

RNG

Arman, koncentracia chloratov v tele na liecenie je o daco vyssia vyssia, ako na eznu dezinfekciu vody,
Na bazeny(shock treatment) sa pouziva napr 1 lb Ca(ClO)2= MMS2 ( 453 gramov)) na 40 000 litrov vody(10 000 galonov), tj gram na sto litrov zhruba, na ludi na vnutorne pouzitie sa pouziva az 200 mg kazdu hodinu.
Nemusime dnes spekulovat, co to spravi, su miliony ludi, co to s uspechom pouzili, aj ked sa vysledky zasadne blokuju v tlaci a televizii.
Ale nie je to ziadny neskodny potravinovy doplnok, musi sa to pouzivat opatrne, malo by to byt pod lekarskym dozorom, zialbohu to lekari ako monopol odmietaju zatial, takze clovek nema ineho vychodiska, nez to pouzivat sam na vlastne riziko.
Zatial nevidim ziadne naozajstne vysledky ludi tymto poskodenych, napriek milionom pouzivatelov a nazdavam sa pravom, ze keby boli, tak je to roztrubene po celej literature.
Takze tento chemicky oxidator ma menej skodlivych ucinkov, ako bezne lieky, rozhodne sa neda ani radove porovnat so skodlivostou chemoterapie.

arman

Je to ako llek pise. Nieco stylu, po vojne je kazdy general (aj pred vojnou), ale na bojisku je to ine.
Rovnako ked zacnu padat bomby, a po ulici sa povaluju roztrhane kusy tiel, je to tazsie nez teoria, a psychika beznych ludi to casto nevydrzi, napriek tomu, ze si urobili predtym teorie... proste sa rozplacu, zrutia, a niekedy si aj zoberu zivot.

Dalej este k tomu, ci MMS oxiduje aj nieco ine, nez bunky patogenov a parazitov. To by zaujimalo aj mna, ale presne vedecky podlozene odpovede.
Pocul som nieco take, ze stare bunky, a nadorove bunky... ked v tele zomru stare a slabe bunky o to lepsie, ved to iste napriklad robi telo pri hladovani, najprv spaluje tie. Ide len o to, aby sa to neurobilo prilis rychlo, pretoze kazdu zoxidovanu bunku treba upratat... ved je vlastne zaroven zivinami pre bakterie, ci ine organizmi. Ked ich telo nestiha likvidovat, tak to moze mat kontraproduktivny efekt, a moze sa priotravit.
Co sa tyka zdravych buniek... ma sa za to, ze tieto neoxiduje. Aj ked, je mozno otazne, ktore bunky, ved v tele je vela typov buniek.
Este zaujimava otazka bude, co vsetko oxiduje MMS v krvi. Ci nejakym sposobm aj nenarusa cervene krvinky.

Inak, co sa tyka liecby mnohobunkovych parazitov, tak tu MMS nema dobre vysledky. Samozrejme, parazitov zabija, ale v creve neposobi dostatocne, pretoze sa vstrebe do krvi. Na krvnych parazitov posobi velmi dobre.
Dalsi problem je, ze paraziti su obklopeny hlienovym ochrannym obalom, a je otazne, ci sa im MMS vobec dostane "na telo".
Takisto, odolne cysty a vajicka budu MMS prezivat, si osobne myslim. Toto sa rozobera napriklad aj pri chloracii vody, a cital som napriklad studiu, kolko toho vydrzia cysty prvokov, a veru museli to byt specialne zvysene koncentracie chloru, ktore uz davno vsetky ostatne patogeny zlikvidovali, ale cysty prvokov prezili. Ono, cez vodovod sa podla mna cysta od prvoka da kludne chytit, a mozno aj vajicko parazita. Osobne si myslim, ze sance su vsak velmi male, no za tie roky pitia vody z vodovodu sa moze nejake vajicko prihodit.

llek

Kraskaham, nebudem sa vyjadrovat k celemu tvojmu prispevku. Ja len zareagujem na jednu tvoju poznamku: "mam pocit ze praveze ludia znali veci vsetko zlahcuju a vytvorili si citovu a profesionalnu imunitu voci smrti ludi". Nikdy si asi nemala do cinenia s tazko chorymi ludmi s roznymi nadorovymi ochoreniami. Ono jedna vec je tu diskutovat na internete a nieco celkom ine je ich mat denne a vela pred sebou so vsetkymi ich starostami ale aj radostami. To je velmi tazka praca a ked to niekto chce denne robit, musi si najst cestu, ako sa obrni. Ak si tu vlastnu obranu nenajde, jednak by velmi rychlo skoncoval s vlastnym zivotom a jednak by prestal byt pre tych pacientov uzitocny. Lebo depresivny a prilis citovo zainteresovany lekar uz nedokaze chorym ludom pomahat ako lekar. Ty netusis, cim vsetkym je onkolog denne konfrontovany a ake narocne je komunikovat s nevyliecitelne chorymi, nemas predstavu co v skutocnosti taky lekar citi. Len ten, co robi tuto pracu kazdy den vie, o com pisem. K zvysku sa vyjadrovat nebudem.

RNG

Pokracujem, nejak ma to zahadne odrezalo
Ale vsetko to nie je potrebne pre to, aby clovek akceptoval fakt, ze to statisticky je uz davno dokaane , ze to velmi pomaha pri lieceni rakovin, bez ohladu na to, ako sa to momentalne snazia vysvetlit vedecky. Pre bezneho cloveka tie vedecke a kvazivedecke vysvetlenia aj tak nic neznamenaju, jeho zaujima len ako na to prakticky, ked mu lekari povacsine nevedia pri rakovinach pomoct. A je normalne, ze sa clovek obrati na inych a ine prostriedky ked mu jedna skupina, hoci velmi velka, prakticky monopolna nepomoze.
Nakoniec aj sami onkologovia, napriek tomu, ze im umyvali dlhe roky mozgy v skolach dnes sukromne na sebe a svojej rodine az na 75% (USA)odmietaju chemoterapiu a volia ine metody, privatne.

RNG

Nuz ja sa tu nijak nedohadujem, ani nemam o to ziadny zaujem, len sa sem snazim doniest udaje od roznych lekarov, ktore casto nie su ani na internete, a ktorych knihy ci periodika si musis predplacat. Zialbohu, ked ludia chcu "dokazy" z internetu, pokusam sa nieco najst, hoci internet je definitivne nespolahlivy zdroj informacii, kde kazdy moze napisat cokolvek a samozrejme to vyuzivaju aj na reklamy, klamanie, zatlacanie konkurencie aj na sirenie vyslovenych lzi.
Takze internet definitivne nie je pre mna zdroj spolahlivych informacii, ale priamo alternativni lekari samozrejme su, aj tam to beriem samozrejme s mierou a snazim sa sem davat len dlhodobe oskusane rady mnohymi lekarmi.
Atomarny kyslik je velmi reaktivny, uvolnuju ho aj peroxidy aj chloraty. Ozon je tiez velmi reaktivny, ale menej nez atomarny kyslik.
Neviem, co hces povedat s tym "vytrhovanim elektronov", ale ja ako kedysi profesor fyziky by som ti o reakciach, viazani sa roznych latok, ci uz ionicky(tj udchytenim elektronu) alebo kovalentne(tj elektron obieha okolo oboch zviazanych latok) mohol povedat o daco viac, nez nespolahlive reklamne spravy z internetu.
Ale vsetko to nie je potrebne pre to, aby clovek akceptoval f

kraskaham

OPRAVA: ci vytrhavaju tieto oxidacne cinidla elektrony aj z inych mikrocastic ako z parazitov pre oxidacnu retazovu reakciu? znamena ci je tam sposobena silna oxidaia aj inych tkaniv ako zavšivavenych tymi parazitmi

kraskaham

a ktore su to tie protirakovinne potravinove doplnky, adaptogeny a cistiace enzymy a absorbenty? myslim tie najlepsie su zhrnute aj na takej stranke ako rakovina.nazory.eu? takze tym ze sa obnovi cinnost mitochondrie mi chces povedat ze telo zostarne? alebo ze sa vytrhne elektron z cudzopasnika? ci vytrhavaju tieto oxidacne cinidla elektrony aj z mikrocastic ako z parazitov pre oxidacnu retazovu reakciu? pokial viem v tele sa toto oxidacne cinidlo rozlozi na organike latky cize asi to nebude rovnake ako u ostatnych oxidantov. jedno co fakt nemam rada je ked sa o takej dolezitej chorobe akou je rakovina dohadujeme na fore!!!!!!!!!a davaju tu rady ludia lekari, ktori v podstate skusaju aj na sebe vsetko mozne aj nemozne kym su zdravi ale co takemu choremu cloveku sa musi dat jednoznacna informacia. mam pocit ze praveze ludia znali veci vsetko zlahcuju a vytvorili si citovu a profesionalnu imunitu voci smrti ludi.