Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chudnem?

Príspevok v téme: Chudnem?
Laura15945

Ahojte, potrebovala by som vedieť. Najlepšie podľa vlastnej skúsenosti začala som cvičiť celé telo, zadok, brucho, ruky no všetko. Cvičím na série. Veľa článkov som už prečítala a všade sa krížia názory či sa týmto aj chudne alebo nie. Nie som tučná ale potrebujem ešte nejaké to kilo zhodiť :P :D hlavne boky mám strašne široké. Viete, aby som do toho ešte nenaberala a nič nechudla. (teraz je beh dosť obtiažny keď stále prší) Ďakujem.

eli.cic

ja som zvykla aj behávať, ale vždy som potom ochorela. takže som s tým prestala. teda to ani neodporúčam, aj keď ma to bavilo.

a na to, aby som si kúpila bežiaci pás nemám dosť financií.

a ešte niečo, z brucha a z bokov schudneš jedine cvičením na tie partie.

tbl555

podľa mňa nad tým moc medituješ, hlavné je, že sa hýbeš. články ohľadom výživy, cvičenia a chudnutia sú veľmi populárne, veľa nového už ľudia nevymyslia a tak sa vždy nejaká "nová" teória týka iba propagácie, reklamy.

Dadula56

Baby, ak chcete chudnut, tak behajte. Vylucte sladke a take tie sprostosti, co clovek poje a zacnite behat a schudnete ani nebudete vediet ako. Cvicenie s vlastnou vahou je na budovanie svalovej hmoty. Nehovorim, ze je zle, prave naopak, ale ked vam ide o schudnutie t.j. menej kil na vahe, tak vam treba inu aktivitu(napr. beh, bicykel...)

eli.cic

ahoj, som na tom podobne. Nadváhu nemám, bmi=22 Ale potrebujem zopár kg dať dole. Mám 61-62 a chcem to na 58 kg.
Keď sa mi podarilo schudnúť bolo to tým, že som pravidelne cvičila - doma do 60 min. brušáky, s činkami, rôzne iné cvičebné pomôcky a po šiestej som nejedla.
alebo, keď som prestala jesť mäso. ale vtedy sa mi znížila hladina železa v krvi a tak som znova začala jesť mäso a pribrala naspäť.

teraz mám zase mániu a chcem schudnúť. Spôsobom - cvičenie doma + zníženie príjmu stravy.

to asi zaberá najlepšie.

Dadula56

Akonahle sa snazis budovat svaly je vazenie uplne zbytocne, meraj si obvod tych casti, ktore povazujes za problematicke. Svaly su tazsie ako tuk, cize je mozne, ze vaha pojde hore. Nevaz sa, meraj sa. Ak mas geneticky dane siroke boky, tak ich neschudnes. Uz teraz nemas nadvahu podla toho co pises, cize sa s nimi musis zmierit.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chudnem? - Fórum - ZDRAVIE.sk