8 ročný rozdiel vo vzťahu

kasandra

Tak záleží, koľko máte rokov. Ak máte tak ako napr. vraví lorinnes, tak môže byť tam veľký rozdiel v názoroch. Iné je ak je vek partnerov napr. 27 a 35 alebo 30 a 38. Predsa sú to už dospelí ľudia.

lorinnes

Do tohto fora musim prispiet...ja mam 19 rokov a ked som mala 18 chodila som s chalanom čo mal 26..čiže 8 rokov rozdiel...zo začiatku všetko OK ale kedze som mu do mesiaca nedala nemal zaujem...napisal mi ze o com to je ked spolu ani nespime, že ved nemame az tak moc toho spolocneho kvoli velkemu rozdielu a aspon sex by to mal zachranit...proste debil....bud si ista ze on ma uplne ine zaujmy a problemy a vsetko...nemusite mat tolko spločnych tem ako by si mala s rovesnikmi, on čaka od vztahu niečo ine ako nejake nevinne 14ročne ručičkovanie a podobne :)

lea128

kv, ze tu na nu budes nadavat jej velmi nepomozes. Ano, je mlada, ale nepamatas sa ked ty si bol v jej veku ako si to bral vsetko inak ako teraz?? ze si sa prvykrat zalubil, je vo veku kedy uz dospieva, a treba jej poradit ako buducej dospelej zene. Ked je rozumna tak sa nad tym zamysli, ze je proste len mlada a ma si davat pozor. Hlavne na alkohol, ten je svina. Ja som v mladom veku chodila s rovesnikmi, je to lepsie uz len kvoli tomu, ze obaja mate podobne priority. Ale urcite som sa viac venovala skole, kamaratkam, svojim zalubam ako chlapcom.

doubledog

14rocne decko?
nehovorim, ze uz je dospela alebo co, ale decko rozhodne nie je.

a laska kvitne v kazdom veku, nikdy nevies, co su oni dvaja zac.