Sex až po svadbe - čo vy nato?

Príspevok v téme: Sex až po svadbe - čo vy nato?
Danka85

Som veriaca a nechcem porušiť božie prikazanie - nezosmilniš kde patri aj sex pred svadbou. Je to Boži hriech pred svadbou a to by som moc nemala naladu isť vždy na spoveď ak by frajer chcel odomna sex aj neviem kolko krat.
Fakt je sex vo vzťahu doležity? Prečo sa nemôžu dvaja stretavať iba tak isť niekam, porozpravať sa... A sex až po svadbe?

Teresita

neviem aj tak čo na tom riešite...podla mňa je na svete priveľa úchylov na to, aby ste tvrdili, že by niekto trval na tom, že chce mať sex raz mesačne...takže pochybujem, že je tu čo riešiť o tom, ako často... ???

flegma

nie, Jefitto, takto to nefunguje :D lebo tebe to bude i tak malo, raz za tyzden a ona sa bude musiet nazvime to obetovat, a trikrat robit nieco, co nechce... par by mal mat libido priblizne na rovnakej urovni, potom aj tu vidis plno tem, kde sa jeden stazuje na druheho, ze to proste nechce a podobne...

Jefitto

Shit, tak som to nemylsle... ak ona bude chcieť raz za mesiac a ja každy deň, tak sa dojedname trebars raz za tyždeň či?

Leela333

Už si to pochopil Jeffito?
"alebo budem nútený hľadať inde"
Práve ti stroskotal fiktívny vzťah. Na takej "maličkosti", ako pravidelnosť sexu.

Mimochodom, vidno, aký si tolerantný. Nemôže sa prispôsobovať len ona tebe a už vôbec nie na základe vyhrážok, to si taký egoista?

flegma

tak si to zhrnme, Jefitto, ako ilustracny priklad mas zenu, ktorej to vyhovuje raz mesacne a ty ju budes VYDIERAT, ze ak ti neda castejsie, tak pojdes inde? :D nooo, zaujimave riesenie :D

Jefitto

Čo by neexistovala? Buď mi da častejšie, alebo budem nuteny hľadať inde... hoci by som to svojej žene nikdy neurobil... ale na postrašenie by to postačilo...

Ono ide o to, či ovladaš svoje pudy, alebo či tvoje pudy ovladaju teba