Nieco na naladu

pomaranc99

hlodavec mal by si si kupit take velke koliesko na behanie a to si namontovat do izby. aj moj skrecok to mal a pochvaloval si to :D

PoPotvorka

ja by som obcas potrebovala klud ,lebo mne v poslednem case prekaza ,ked kazdy za mnou "lezie" a chce sa zabavat byt so mnou ,pomahat ,riesit za mna veci ,ktore ja nemam chut momentalne rozoberat ....... zacina mi samota vyhovovat a kazdy ,kto ma pozna sa cuduje ,ze preco ..... asi sa potrebujem resetnut ...... trosku ta chapem ,len neladuj do seba lieky ,lebo sa tvoj stav zhorsi :)

kasandra

Tak to je z toho, že sa málo hýbeš chlape. Pohyb si zaraď do života a uvidíš nálada pôjde hore. Akýkoľvek pohyb- beh, chôdza, turistika, plávanie, futbal....a zlepší sa ti nielen nálada, ale aj zdravie :)

hlodavec

skor sedavy typ, ale ani na to nemam absolutne chut, nejak sa to vo mne nakopilo asi, neviem mozno mi zacina hrabat

kasandra

A čo šport? Pohyb a cvičenie tiež zlepšujú náladu. Pestuješ nejaký šport alebo si skôr sedavý typ(telka, PC, knihy...)?
Skleslý môžeš byť aj z toho, že je jeseň, málo slnka...či to máš aj bežne cez rok také stavy?