Zoznamky

Príspevok v téme: Zoznamky
90mona

Mna by zaujimala jedna vec. Aj ked uz poznam internet, viem ako to chodi. Viem, ze presnu pravdu sa asi nedozviem. Chcem si najst nejake kamaratky alebo niekoho s kym by som si rozumela, na internete, na nemenovanych zoznamkach. Vzdy maju strasny zaujem o zoznamenie muzi, az su niekedy otravni. Su tam aj taky co maju dobre umysly, nielen sex? Co si myslite, ake mate skusenosti?

Lollka

Uzivatel1234 mne sa toto iste stalo s partner na urovni. Bez mojho vedomia mi strhli peniaze z karty na dalsie 3 mesiace hoci som o to zaujem nemala. A ked som si raz zaplatila speed dating tak tam doslo 9 zien a 4 muzi co podstatne znizilo sancu na zoznamenie pre zeny ale to im bolo jedno, hlavne ze dostali peniaze od kazdeho. Na rozhovor s jednym muzom som mala 5 minut, ako ho za ten cas mozem aspon trochu spoznat? Uz nikdy plateny sposob zoznamenia, vsetko su to podvodnici. Svojho priatela som nasla na neplatenej zoznamke, ako bolo treba dlho hladat medzi tymi co chceli len sex, ale nakoniec sa postastilo.

Uzivatel1234

Davajte si pozor na portal be2.sk . Bez zaplatenia tam nemozete robit takmer nic. Ja som si vybral jeden mesiac za cca 5 euro, co som si vsak pri plateni nevsimol, malymi pismenkami dole bolo, ze po mesiaci sa mi predplatne automaticky predlzi na dalsie 3 mesiace ale pozor za 60 euro!!!!!!
Takze jeden mesiac za 5 a 3 mesiace za 60? Nekake praktiky. Cennik samozrejme nemaju, cenu sa dozviete az pri platbe. Vypovedat clenstvo tiez nie je vobec jednoduche, chcu podpisany a naskenovany dokumrnt a preveruju fax.

explicit

pri zoznamovaní sa cez net treba byť ostražitý. Anonymita láka ľudí k rôznym klamstvám a úchylnostiam. A nikdy sa nestretávajte s niekym s netu na osamotenom mieste ako sú byty, chaty, v aute a pod. Už veľa dievčat na takéto konanie doplatilo znásilnením, bitkou, únosom či smrťou.

adr1a

Po dlhej dobe som sa zaregistrovala na pokeci (aj to preto..ze mam na niekoho nervy)) a chcela dojst aj na ine myslienky). Dala si tam aj fotku. Za kratky cas mala taku kopu upozorneni na stretko, pozvania na kavy atd.
Na jednej strane zoznamky neodsudzujem. Vsak dnes vacsinu casu clovek travi predovsetkym v praci. Je zavaleny samymi povinnostami starostami atd. A vonku na ulici v realite nema nikto na cele vycapene napisane ze je sama/sam, alebo ze niekoho hlada, a nechce byt viac sam. Ale treba byt opatrny. Netreba nukat perly svinkam

Symet

Samozrejme že nemôže ;) ja som nenapísal že áno iba poukázal na to
že aj mne sa poradil vzťah cez net a fakt bol krásny aj keď bola plánovanú budúcnosť no okolnosti a zahraničie nám to pokazilo dosť som mal na tom vinu ja,no nevadí ideme ďalej.

[zruseny37]

Treba mať oči otvorené a jedného dňa na nejakom mieste v nejakom čase to príde. Možno na ulici, možno na nete...

No a za to, ako to dopadne, už zoznamka snáď nemôže.

Symet

Idylka ako vravíš,ale niekto tam môže tráviť mesiace a nič ;) a zas inému sa pošťastí niekde vonku,niekomu na nete.
Ja poznám jeden pár a vyšlo im to.
Mne to po 2 rokoch krachlo :)

[zruseny37]

Hľadať kdekoľvek je ako hľadať ihlu v kope sena, lenže tá ihla tam niekde je, čiže ak sa k tomu pridá trochu šťastia, dá sa aj na zoznamovacom portáli nájsť budúceho portnera. Mám tú skúsenosť, bola v tom náhoda, šťastie a 72 hodín na takej zoznamke, pretože dlhšie medzi toľkými zvrátenými sexuálnymi návrhmi človek nevydrží. Netreba hádzať flintu do žita.