Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Acne intensive Formula

Lubenaaa

Ahojte, ja som použila 2x tieto prípravky za sebou. Akože v začiatkoch mi to vážne zaberalo. Ale akné sa už v druhej dávke vracalo, asi pleť si zvykla :( takže opäť len dočasné riešenie

katka1602

ďakujem za odpoveď :) tak asi sa nakoniec dam na to teda :)ale pred nedavnom som si kupila vzorky z kozmetiky avene rad na mastnu, problematicku a aknoznu plet a zda sa mi ze aj to mi dost pomohlo tak rozmyslam ze či by aj to nebolo dobre ..hlavne je to viac dostupnejsie kedze to maju v kazdej lekarni

katka1602

ahojte :)chcem sa spýtať pomáha to aj na rozšírené a upchaté póry? vyrázky sa mi uz moc nerobia ale tie pory su v mojom prípade este horsie a rada by som sa ich zbavila.. uz dlho rozmyslam či si to mam objednat

vica181

Ahojte tak pisem po 6 dnoch pravidelneho pouzivania Akne Formule :) Som nadsenaa vazne to zabera,na tvary uz ziadne vyrazky,len trosku cervene fliacky co po nich zostali,ale to sa myslim postupne strati:) zatial stale odporúčam vrele..tych 36 e zatial dobra investicia :)

vica181

...Ahoj ja som si Akne Formulu dala na tvar dnes po prvy krat a hned vidim zlepsenie a ukludnenie pleti ,dufam ze to takto super pojde aj dalej a akne sa zbavim nadobro..zatial odporucam

Catheline

Môžem sa opýtať? Neviete náhodou, či sa pri užívaní tohto výrobku môže chodiť na slnko??? Chcela by som si to objednať, lenže prichádza jar a s ňou aj slnko..

Lubenaaa

vravím, že ja som si to objednala...mám už 2hú dávku a mne to naozaj pomáha, a to mám akné už 6 rokov...a to som brala aj roaccutane...ale toto je naozaj super...takto , kto nevyskúša neuvidí...kto je zúfalý z akné, vyskúša všetko :)

Lubenaaa

ebi 77

veruže nemám potuchy, kde sa to dá kúpiť, čo som pár článkov prečítala, tak sa to musíz ameriky a tak...dajáke je to komplikované..tiež by som rada ho vyskúšala...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Acne intensive Formula - Fórum - ZDRAVIE.sk