Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zaspať a nikdy viac sa nezobudiť...aké lieky na to?

Príspevok v téme: Zaspať a nikdy viac sa nezobudiť...aké lieky na to?
atalanta

Vedel by mi niekto ppradiť? Hľadám taký liek, resp. kombináciu liekov, po požití ktorých by som "zaspala" a už by som sa viac nezobudila. Čiže moja smrť by bola bezbolestná a rýchla. Je mi jasné, že niečo takéto je iba na lekársky predpis. Vedel by mi niekto takýto liek alebo lieky aj predať? Ak áno, môžeme sa dohodnúť cez mail.
Dôvody môjho rozhodnutia sú nasledovné : trpím chorobou, ktorá sa nazýva schizofrénia. Táto choroba postihuje asi 1 % populácie a je to chronické ochorenie, t.j. trvá celý život. Ak to niekoho zaujíma, môže si o tom viac prečítať na nete. Veľa dobrého tam popísaného nie je...Doteraz sa mi ako-tak darilo, ale v posledných 2 rokoch sa môj stav dosť zhoršil. Táto choroba mi znemožňuje žiť normálny život a pomaly, ale isto, ničí môj život. Pravdepodobne si nenájdem zamestnanie, nebudem môcť mať rodinu, pretože je to dedičné a nechcem, aby moje deti trpeli rovnako ako ja...Všetko, čo dávalo môjmu životu zmysel, som už stratila a ozaj pre mňa nemá význam žiť ďalej.
Inak mám len 25 rokov a nechcem zvyšok svojho života prežiť takto. Som študentka na VŠ, nebola som síce medzi najlepšími ( aj keď som niekedy dostala aj motivačné štipendium ), ale rada študujem a vždy som sa snažila robiť veci čo najlepšie. Teraz som v medziročníku a mám taký pocit, že to štúdium nebudem vedieť dokončiť. Príliš veľká zmena, s ktorou nie som schopná sa vyrovnať a neviem to prijať, ale to tiež pramení z tejto choroby ( nieže by som si hľadala výhovorku). Mojím životným cieľom nie je ani nezamestnanosť alebo invalidný dôchodok. Rodičom by som tiež nechýbala, keby som zomrela, nemám s nimi dobrý vzťah. Cítim sa ako ľudská troska a postupom času to bude už len horšie...
Opísala som to podrobne preto, aby ste pochopili príčiny môjho nemenného a definitívneho rozhodnutia ukončiť svoj život ( ale nechcem, aby ma hocikto ľutoval, to nič nevyrieši ).

15mg

Pri asistovanych samovrazdach vo Svajciarsku sa presne na tento ucel pouziva nemenovany barbiturat, bohuzial v Europe ani v USA sa neda ziskat ani na lekarsky predpis. Ale v Spojenych statoch ho ludia chodia nakupovat do Mexika, kde sa da stale zohnat na ciernom trhu. Celkovo na bezbolestnej smrti si snazi udrziavat monopol statna moc a ta nikdy nedovoli plebsu aby mohol len tak pohodlne zomriet.

milovana laska

čo ti šibe to naozaj .taketo myslienky vyhod, a nahrad peknými, chod tam kde su dobrí pozitivni ludia, smej sa pozeraj komedie, prechadzaj sa relaxuj, príroda,smiech, dobre papaj koníčky, už aj lebo ti taku dam za uší až vyletíš na mesiac a uvedomiš sa.
bud rad že si. nerobíš si srandu, prosím ťa.

Asik

Pre Xlr, neviem preco osocujes laca ze pisal vymysleny pribeh ked jasne dole pise ze nevie si predstavit co by bolo s jeho rodinou kebyze zomrie.To znamena ze deti uz mal uz mal rodinu ked sa otravil.Pribeh je silny emotivny ja Lacimu prajem vela zdravia a nech je v zivote stastny.

xlr

Lacikam, Dobre chujový príbeh. Ten ti nikto nezožerie Pred rokom si nemal deti a po roku už dve - 7 a 2 ročné tie lieky asi fungujú až doteraz ked také bludy píšeš. Na to aby si si kúpil fľašu vodky si nemusel čakať na výplatu atd atd.

lacikam

Ludia ja som minuly rok cez leto stratil zmisel života chcel som apachat samovraždu ale nikto mi neveril bol som aj na psychiatrii že nech si ma tam nechaju lebo sa zabijem poslali ma domov a že nech idem rano k psychiatrovi tak som išiel ten mi predpisal lieky na spanie na depresiu spolu ich bolo 80 išiel som od neho do roboty zobral som si peniaze celu vyplatu okolo 800e a po ceste z roboty som si kupil vodku prisiel som domov byval som sam napisal som list na rozlučku zjedol som všetky tie lieky na raz zapil vodkou ledva som prešiel do postele a už som spal po piatich hodinach ked sa dozvedela moja rodina že som si bol v robote pre vyplatu a išiel som domov tak vedeli že je niečo zle tak išli za mnou zamkol som sa v dome tak museli rozbit cele bezpecnostne dvere po pol hodine prišla sanitka museli ma oživovat a ale nič všetky lieky už som mal v tele rozpustene tak ma previezli do nemocnice na jisku tam som bol 2dni v kóme napojeny na pristroje uviazany o postel a napichany hadičkami v celom tele ked som sa zobudil nevedel som nič len ma všetko bolelo nedalo sa mi dychat nemal som sklovinu na zuboch mal som ich priesvitne a nedokazal som sa ani udržat na nohach porom som sa dozvedel že keby ma našli o pol hodinu neskor tak už by som tu nebol boli velmi prekvapeny že som sa aj zobudil a že žijem a všetko to bolo kôli rozchodu z priatelkou a teraz z mojou manželkou po mesiaci a pol sme sa dali naspet do kopy a o mesiac sme sa zobrali mam 25rokov dve deti 7ročneho a 2ročneho syna nakoniec to bol zazrak že som sa prebral a nič sa mi nestalo nemam žiadne zdravotne problemy a mam Milujucu rodinu ludia nikdy nerobte nič podobne nikdy neviete čo sa stane keby som vtedy umrel tak teraz boh vie čo by bolo z mojou rodinou važte si život to čo máte su zle dni ešte horšie dni ale vždy musi aj slnko vist na oblohu nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt ešte horšie

bezkyna

atalanta Ako vies, ze mas schizofreniu?
Ja mam tiez psychicke problemy a kazdy den sa musim premahat. Nic zle si nepisala, snad sa vycasi.

JulyCapuleti

To sa niekomu pise,neuvazuj nad samovrazdou,nerob to,ked ma okolo seba rodinu,kamaratov,ma co jest,kde byvat.No su ludia co nic z toho nemaju,ako maju v takom svete dalej zit??Kazdy je mudry,ked mu na zachovanie zivota nic podstatne nechyba.Su pripady,ked ina cesta neexistuje,bohuzial,uz ide iba o to,aby sa to podarilo!

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zaspať a nikdy viac sa nezobudiť...aké lieky na to? - Fórum - ZDRAVIE.sk