Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvonec na medvede

Príspevok v téme: Zvonec na medvede
beskyd

zdravim, chapem ze zakladam marginalnu temu ktora nikoho nezaujima ale keby nahodou niekto vedel kde sa v blave da zohnat nejaky zvonec usposobeny na nepretrzite zvonenie pocas chodze, dajte vediet bo idem na 5 dni sam do polonin a okrem paprikoveho spreja na medvede by som mal rad aj nieco v ramci prevencie:) bola tepla jesen takze predpokladam ze este vsetky nespia. neviem ci je na to nejaky specializovany obchod, polovnicke potreby alebo nieco na tento sposob. vdaka, pohodovy den.

slnecnica

Priateľ je taký psycho do tohto, tak ma vláči po kopcoch:-)
V sezóne nerada lozím, všade je veľa ľudí a ja si chcem od ľudí oddýchnuť:-)
Tak krásne výhľady, ticho, veľa síl v nohách a daj vedieť či si prežil divočinu :-)

beskyd

to ste museli mat inu romantiku:) akurat je teraz blbe ze sa skoro stmieva... ale neni sezona, tiez ocakavam minimum ludi a silny zazitok. no, vdaka, vyskusam dake polovnicke obchody, dufam ze tam budu mat aj zvonce popri kadejakych zbraniach a nozoch:/ kazdopadne dobre vediet ze sa odtial v tomto case niekto uz vratil zivy:)

slnecnica

Bola som tam pred 2 týždňami, prežila som bez ujmy na zdraví:-) Nikde nikoho, len my dvaja. (ne ja a medveď, ale ja a frajer:-))
Čo sa týka zvončeka, poniektorí nosia priviazaný na ruksaku obyčajný zvonček (kúpiš asi v suveníroch teraz ma napadlo, že by to mohli mať na vianočných trhoch), ale videla som aj taký špeciálny na medvede, ten kúpiš asi cez net alebo možno v nejakom poľovníckom obchode či outdoor obchode.
Alebo maj po ruke zopár pirátov, blíži sa ich sezóna:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvonec na medvede - Fórum - ZDRAVIE.sk