Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dá sa takto ovlypniť rast prsníkov?

Príspevok v téme: Dá sa takto ovlypniť rast prsníkov?
Christie24

Pred cca 8 mesiacmi som sa začala venovať intenzívnemu cvičeniu. Mala som 57 kg, no necvičila s cieľom schudnúť. Išlo mi hlavne o zlepšenie kondície, o nabratie svalovej hmoty, no za polrok som schudla 5 kg k čomu prispel aj stres... Samozrejme, že keď žena schudne, zmenšia sa jej aj prsia. Takto som sa teda dostala z veľkosti C 75 na B 75. Je možnosť, že keby som teraz pribrala naspäť, vrátila by sa mi aj veľkosť prsníkov, no nechcem riskovať, že by sa mi tuk uložil na iných miestach. Chcela by som sa preto opýtať, či sa nedá nejakými prostriedkami prinavrátiť veľkosť prsníkov, kedže väčšie prsia mám geneticky dané. Keby som mala dedične malé prsia, ani by som sa týmto neobťažovala a nejako sa s tým zmierila, no kedže je to takto zaujímalo by ma či sa im nedá len nejako k tomu rastu dopomôcť... Počula som o rôznych tzv. "receptov starých mám" - potieranie si prsníkov cibuľou a podobné :D ale na tieto veci neverím... Nemáte skôr niekto skúsenosť napr. s vitamínom E alebo niečím podobným? Za odpovede vopred ďakujem :)

dr.spy

KED Schudneš schudneš všade rovnako aj z tváre a prs žial

všimni si mnohé fitnesky nemakú prsia tak vyrysovali svoje svali a podkožný tuk spolu sprsiami zmizol, potom si dávaju robit silikony vid.Czoborová.

ale som počula že pivečko, to by si musela spat pribrat,ked schudneš tak všade schudneš aj tam kde by si nechcela.

ale štihle ženy zvyčajne maju malé prsia.

niečo som počula že aj z vlastného tuku sa daju vyplnit prsia ale sa to ešte nerobi, iba ak silikony si dáš urobit :(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dá sa takto ovlypniť rast prsníkov? - Fórum - ZDRAVIE.sk