FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Poštípala ma blcha

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Poštípala ma blcha" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    maren7726.11.12 17:38??.??.253.96

Ahojte, včera som bola na nočnej, prišla som domov a veľmi ma svrbela noha, mala som tam asi 20 pupencov podobné komárom, ale tie navyše aj štípali a 10x viac svrbeli ako tie po komároch. Sú vedľa seba a pri členkoch. Myslím si, že je to blcha. Mohla som ju doniesť domov, alebo ona pokúše a odíde? Nikto z rodiny nie je poštípaný. Prosím poraďťe čo s tým svrbením. Skúšala som fenistil kvapky aj gel poštipnutí hmyzom, ale aj tak to svrbí, už som si to rozškrabala do krvi.

• kasandra26.11.12 21:10??.??.175.100

To mohli byť aj ploštice. Ale aj nejaké lokálne kožné ochorenie, teda nemusí to byť od hmyzu.

• wyx26.11.12 18:19??.??.227.55

myslim, ze blcha by ti tolko stipancov vedla seba neurobila, max 3-4. najlepsie je ju chytit a rozpucit. a ked si vyperies oblecenie, tak ho prezehli, lebo blcha potvora zevraj sa neda utopiť. :)

• bubu iba26.11.12 17:42??.??.253.96

hlavne vyprať oblečenie čo si mala včera na nočnej

• Iba Katka26.11.12 17:40??.??.37.34

Blchy sa rady schovávajú v posteli, čiže ak budeš na sebe ešte čosi objavovať, hľadala by som tam. A preprala by som aj veci čo si mala na sebe na najvyššom stupni, prípadne prevarila ak sa dá.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraktik Z.Gašperák

Chiropraktik Z.Gašperák

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

15% zľava na akúkoľvek thajskú masáž v SAMOI.

15% zľava na akúkoľvek thajskú masáž v SAMOI.

Relax a luxus vášho tela s wallet zľavou 15%. 2.500 rokov staré skúsenosti.

^ Späť na vrch