NLP - strach, fóbia

Príspevok v téme: NLP - strach, fóbia
tokeby

Hello, prajem pekny den, som NLP practitioner a rad pomozem kazdemu kto ma FOBIU rychlo a efektivne. V kratkosti co znamena NLP - neuro lingvisticke programovanie je pomerne mlada veda ktora vznikla v 80.rokoch. Zakladatelia Richard Bandler a John Grinder zaciatkom 70. rokov sledovali(modelovali) najuspesnejsich terapeutov vo svojich oboroch z coho vzniklo NLP. Co sa samotneho procesu odstranenia (vyliecenia) tyka, jedna sa o priblizne 20 minutovy rozhovor kedy vas prevediem technikou zvanou FPC (fast Phobia cure) v preklade Rychle Liecenie Fobii. Clovek je plne pri vedomi, ziadne lieky, len myslienky, slova a pocity.
Som tu pre Vas, pa .. :)

tokeby

pre LIKOR
Dik za zmysluplny prispevok, mam pre teba jeden vtip: rybar chyti zlatu rybku a rybka hovori "ked ma pustis, dam ti zivot aky chces" rybar odpoveda "hm... no dobre, chcem byt stastny a pusti rybku" ... rybka predtym ako odplava hovori "dakujem rybar, odteraz mas zivot kde CHCES BYT STASTNY" :)))))))

likor

NLP - je predsa náuka o lesnom prostredí, a nie ta debilita čo tam píšeš . A daj pokoj zo šarlatánskymi metódami

tokeby

Dik, mam 32 rokov, bavi ma pomahat, ked viem ako to robit rychlo a efektivne :) ma to vsak hacik, clovek musi chciet zmenu. Som obcas smutny ked vidim vo svojom okoli niektorych ludi podrazdenych, nahnevanych, plnych nechuti k zivotu nie obcas ale vecsinu poslednych rokov zivota a ked im ponuknem pomoc, odmietnu pretoze oni niesu navine :(...niektori ludia ziju takto roky a neuvedomuju si ze mozu byt slobodni, stastni, zazivat lasku uz teraz, nie zajtra o rok ... TERAZ ... pretoze pokial nieje clovek stastny TU a TERAZ, ziadne nove auto, ziadny novy dom, ani novy partner nezaruci ze clovek bude stastny ak dosiahne svoj "vytuzeny" ciel. Predpokladam ze ludia ktori su fyzicky chori budu namietat, ako mozem byt stastny tu a teraz ked trpim chorobou. Moja odpoved, zatvor oci vspomen si na cas kedy si bol stastny, pozeraj sa nato co si videl, pocuvaj to co si pocul, cit to co si citil a bud stastny TU a TERAZ ... rob to casto , vzdy ked si vzpomenies, aj ked len na chvilku, cakas v rade v lekarni, lezis doma pred telkou (vypni ju!!!) ... proste bud stastny a tvoja choroba bude minulost ... pretoze NACO MYSLIS TO VYTVORIS ... pekny vikend :)

tokeby

Dik, mam 32 rokov, bavi ma pomahat, ked viem ako to robit rychlo a efektivne :) ma to vsak hacik, clovek musi chciet zmenu. Som obcas smutny ked vidim vo svojom okoli niektorych ludi podrazdenych, nahnevanych, plnych nechuti k zivotu nie obcas ale vecsinu poslednych rokov zivota a ked im ponuknem pomoc, odmietnu pretoze oni niesu navine :(...niektori ludia ziju takto roky a neuvedomuju si ze mozu byt slobodni, stastni, zazivat lasku uz teraz, nie zajtra o rok ... TERAZ ... pretoze pokial nieje clovek stastny TU a TERAZ, ziadne nove auto, ziadny novy dom, ani novy partner nezaruci ze clovek bude stastny ak dosiahne svoj "vytuzeny" ciel. Predpokladam ze ludia ktori su fyzicky chori budu namietat, ako mozem byt stastny tu a teraz ked trpim chorobou. Moja odpoved, zatvor oci vspomen si na cas kedy si bol stastny, pozeraj sa nato co si videl, pocuvaj to co si pocul, cit to co si citil a bud stastny TU a TERAZ ... rob to casto , vzdy ked si vzpomenies, aj ked len na chvilku, cakas v rade v lekarni, lezis doma pred telkou (vypni ju!!!) ... proste bud stastny a tvoja choroba bude minulost ... pretoze NACO MYSLIS TO VYTVORIS ... pekny vikend :)

riaaa

super :)
napisem ti mail, asi az vecer, lebo to bude predpokladam dlhy mail :D
Obdivujem, ze si ochotny sa takto venovat cudzim ludom a čitat te naše výlevy.
A ak sa mozem opytat, ty mas kolko rokov?

tokeby

Cavko, verim ze vsetko je mozne, avsak to co robim v NLP by som nenazval liecenie ale UCENIE ... kedze ucim inej reakcii, inym pocitom (pocit strachu vymenim za pocit pokoja napriklad) ... rad ti pomozem, posli mi na mail alebo sem tvoj "problemik" ... pekny den :)