Vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: Vztah so starsim muzom
cloe77

Ahojte, mám 24 rokov. mam partnera, ktory je odo mna o 17 rokov starsi. zacala som si s nim,pretoze som vo svojom zivote nezazila orgazmus, hoci som vztahy mala. tento chlap ma neskutocne dokaze uspokojit a mam pocit,ze sa mu to velmi paci.. no nielen to,povedal mi,ze ma miluje a mam pocit,ze aj ja jeho...myslite si,ze vztah s o 17 rokov starsim muzom moze klapnut?

kasandra

Ja by som taký vzťah mať nemohla, 17ročný rozdiel je pre mňa veľa. Najviac tak 10 ročný. Ale keď ti to vyhovuje, tak nech, tvoja vec. Otázka je dokedy.

Cloe77

som zvedava,ako to vsetko dopadne...kedze pochadzam z maleho mesta, verejnost bude mat voci tomu na zaciatku urcite predsudky

Dadula56

Cloe, verejnost je schopna odsudit aj za to, ze si niekto oblecie ponozky do sandalov, za to, ze v nedelu neprisiel do kostola, za to, ze dal babku do profesionalnej opatery, ze vystudoval nieco, co je malo platene, ze je vegetarian apodobne. Cize to ta vobec trapit nemusi, pretoze nikdy nevyhovies vsetkym. Oni si vzdy nieco najdu. Ak to nevadi tebe, ostatnych mozes mat vies kde.

Cloe77

Dadula56 ano,mas pravdu, uz som precitala vsetky temy, ktore sa tykali vztahov so starsim. ja som len chcela vediet, ze ci ma verejnost hned neodsudi,ak sa dam dokopy so starsim a da sa povedat,ze dost solventnym, ako to vacsinou byva.

Dadula56

Tieto temy o vekovom rozdiele su strasne zbytocne. A pomaly stvrtina je o tom...Aku ma logiku sa pytat, ci mi nieco klapne s partnerom?Nikto nepozna ani teba, ani jeho, najlepsie to vies posudit ty a urcite nie par ludi na fore. Ak aj potrebujes skusenosti s takym vztahom mas tu o tom x tem. Je kopa vztahov, ktore vysli a je kopa, ktore stroskotali. Ci uz tam bol rozdiel vo veku, nazoroch na svet, zazemia, vzdelania atd atd. Ako bolo v tej reklame: tu nikto nic negarantuje.
U teba je zaujimvy ten doraz na orgazmus. To je sice pekne, ale len kvoli orgazmu byt s chlapom je nezmysel. Nad vztahom uvazuj bez toho aby si tam pridavala tolko bodov za orgazmus. Urcite je to fajn, ale ako zaklad to nestaci.

innerworld

cloe77: Ja i s priatelom mu raz mesacne robime jednu laskavost,vidime sa 10 minut a odideme. Kedze som naraz s oboma,tazko rozpoznat,ci je to z jeho strany iba kamaratske. Ale ked som s nim bola raz na chvilku sama,bol neobycajne mily,dokonca ma objal(mohlo to byt sposobene sice vdacnostou za urcitu pomoc), ale nemohla som si nevsimnut ako pred objatim zneistel. Vytvara to vo mne priestor na spekulacie.

innerworld

cloe77: Momentalne nemozem adekvatne odpovedat,ci som stastna. Pred par tyzdnami priatelovi tragicky zomrel otec, takze teraz na mieste rozhodne nie je iba moje blaho. Ale predtym som bola vo vztahu spokojna. Iste pocity,ktore prezivam pri tom starsom som pri mojom priatelovi vsak nezazivala. Na druhej strane,neviem,ci to nie je klam,mojho priatela predsa dlho poznam a toho starsieho nepoznam velmi dobre.

cloe77

Slobodna mozno je to aj moj pripad aj ked on ako prvy mi povedal,ze ma miluje .. ja jemu nie. je to zvlastne,ak 41 rocny muz svojej partnerke take nieco povie a ona pritom mlci. vtedy, ke dmi to povedal, mal trosku chlastnute, ale kedy inokedy clovek povie pravdu ak nie , ked nieco v sebe uz ma???