Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: Vztah so starsim muzom
cloe77

Ahojte, mám 24 rokov. mam partnera, ktory je odo mna o 17 rokov starsi. zacala som si s nim,pretoze som vo svojom zivote nezazila orgazmus, hoci som vztahy mala. tento chlap ma neskutocne dokaze uspokojit a mam pocit,ze sa mu to velmi paci.. no nielen to,povedal mi,ze ma miluje a mam pocit,ze aj ja jeho...myslite si,ze vztah s o 17 rokov starsim muzom moze klapnut?

Cloe77

jupiik ak by ma partner udrel, skoncim to s nim hned. inak to spravanie, ktore opisujes mal aj moj partner, no aj tak som si myslela,ze je uzasny a ze nikoho lepsieho nenajdem. kedze to bola moja prva laska, nechcela som o nu prist, mala som dojem, ze je to ten naj...no v mojom duchu sa cosi zlomilo a ukoncila som to bez toho,aby tomu predchadzali nejake vazne problemy

Cloe77

innerworld moj byvaly partner mal neustale problemy...vzdy sme riesili len jeho, to by som ho zrejme nikdy nemohla nechat, ak by som sa spoliehala,ze problemy ma. ale jednoznacne som vztahu musela dat stopku,kedze som sa vo vztahu necitila fajn. ty si stastna?

jupiik

cloe77 no tak to si fakt mozme podat ruky v tomto :) ani ja som toho svojho nepodviedla a ani on mna ale jednoducho sa spraval ako keby som bola jeho majetok.Rozkazoval mi neustale vo vsetkom a ked nebolo po jeho tak uz bol dost velky problem.. par krat ma aj udrel a ja som len tisko mlcala... ako taka krava.. ale uz kaslem na to. A proste vo vsetkom rohodoval on a ja som nemala ziadny narok na svoj nazor.. a takto som to vydrzala este 3roky- ty kokso.. nieco strasne...potom som spoznala terajsieho priatela a s hentym som to potom skoncila.. terajsi priatel bol normalne dar od boha uz asi v najkritickejsom bode mojho zivota..

innerworld

cloe77: Neviem,dokedy vydrzim branit si v kontakte s nim. V prvom rade by som potrebovala zistit,ake je to z jeho strany, ale neviem,ako to mam zistit. A aj keby som v najblizsej dobe zistila,ze by mi vyhovoval viac,mojmu sucasnemu priatelovi to urobit nemozem,preziva tazke obdobie,takze by som musela aspon nejaky cas pockat.

Cloe77

Slobodna Mozno naozaj tu vyznievam dost naivne, ale pre mna je to nieco ine...on mi viac -menej uz ani neda pokoj, sme v neustalom kontakte a nie vzdy ma vola len na ten sex. vola mi vzdy a nezaspim bez toho,aby mi nezavolal...kontaktuje ma vzdy , pritom ja nemusim pohnut rukou

cloe77

innerworld ja som sa tiez stretavala, ale skor nahodne s tym mojim terajsim starsim aj pocas mojho 7 rocneho vztahu, no vzdy tajne v dusi ma lakal....nakoniec ma zlomil ( hned po rozchode som sa mu ozvala) a dostala som sa do tejto situacie, ktoru mam teraz.

Slobodna

ak vám to klape v sexe tak si ho drž ale nič iné, väčšie od toho nečakaj. Hej, muži milujú naivné ženy, môžu im spokojne klamať, hrať to na všetky strany a tvrdiť im, že ich milujú. Z toho časom vyrastieš.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vztah so starsim muzom - Fórum - ZDRAVIE.sk