Vztah so starsim muzom

Príspevok v téme: Vztah so starsim muzom
cloe77

Ahojte, mám 24 rokov. mam partnera, ktory je odo mna o 17 rokov starsi. zacala som si s nim,pretoze som vo svojom zivote nezazila orgazmus, hoci som vztahy mala. tento chlap ma neskutocne dokaze uspokojit a mam pocit,ze sa mu to velmi paci.. no nielen to,povedal mi,ze ma miluje a mam pocit,ze aj ja jeho...myslite si,ze vztah s o 17 rokov starsim muzom moze klapnut?

.weird

cloe, inak ake su tvoje obavy vlastne? ze keby spolu ostanete dlhodobo, tak...?
ma uz nejake deti, ne/chce?, je rozvedeny? alebo ty sa este nechces usadit? rozoberali ste taketo temy uz?

nikdy nemas zarucene vo vztahu, ze to klapne, aj keby mate narodeniny v rovnaky den (a rok).

.weird

ja myslim, ze je to v pohode! :) ale ja mam z urcitych dovodov na vztah so starsim muzom trosku skresleny pohlad ;) :D

Magy

cloe77 - je len na tebe, aby si zvazila vsetky pre a proti vasho vztahu a dosledky vekoveho rozdielu.
rozhodnut sa a niest plnu zodpovednost svojho rozhodnutia musis sama.
su aj vacsie vekove rozdiely a tie pary su stastne.
--
miso99 - dovolim si mierne nesuhlasit. cloe77 nie je 16r. panna, ktora sa zamiluje do prveho, kto ju spravi.
je to vyzretejsia zena s niekolkymi predoslymi vztahmi, kde k vyvrcholeniu nedospela, a u takej zeny je vyvrcholenie (najme po rokoch skusania a zmenach partnerov) o niecom uplne inom - ze tento muz moze byt ten pravy, je tam urcita jedinecna chemicka a mentalna vazba/reakcia, ktora jasne hovori, ze toto nie je jeden z mnohych, ale jeden z tych, ktory by mohli byt prave tym "panom pravym".
zena k sexu (a vyvrcholeniu) potrebuje lasku a toho spravne princa na bielom koni, nie su to taki sexualni otroci hormonov, ako my muzi.

miso 99

podla mna si zamienas lasku s uspokojenim ... si ako mlada 16-ka co som svojim prvym dosiahla prvy orgazmus a "milujes ho" ....

PoPotvorka

prepac ,ze to takto napisem ,ale tvoj vztah je super ,len zo zaciatku ,casom pochopis o com pisem
prajem ti aby ti to vyslo ,teda dufam ,ze aspon tebe :)

krutón

neviem, kedysi som tieto vztahy o desatrocia odsudzoval, ale v podstate preco nie, ked je vam fajn, ale treba to brat tak ze zivot mas jeden a musis si uvedomit ci ho chces stravit s o tolko starsim clovekom, ja ti poradit neviem, mal som max o 6 rokov starsiu priatelku a to sa este dalo, ale uprimne mam 26 a predstava niecoho so 43 rocnou hmm, vy baby ste divne =D