Vegeteriani - poradte mi

Magy

dsjf - kazda zelenina ci cestovina alebo cokolvek ma stovky sposobov priprav a pouzitia. treba zapojit fantaziu ;)
vies, neber to v zlom, ale lenivost tela (a nasledna vyssia hmotnost) zacina pri lenivosti ducha. trochu rozhyb hlavicku a skusaj, hladaj, experimentuj. nasurovo, uvarene, oprazene, zapracovane, vcelku, nadrobno, v salate, v bagete, v privarku ci rozmixovane...
;)

dsjf

ano je ich tam kopu ale nechcem hlavne znova pribrat kedze chudnem ... neviem hlavne co na desiatu do skoly :) celozr. buchta moze byt ale ten syr a paradajky mi uz lezu na nervy :D

xdanielax

brokolica dnes aj u mna, aj karfiol a hlavk.kapusta - ale nie v paraku, ale bleskovo osmahnute na panvici. Skoro surove, chrumkave, trosicku opecene + nejake to korenie, chilli, mnam!

Magy

Dadula56 - neuveris, ale jedna sa mi prave pari v paraku ;)
spolu s mrkvou, karfiolom a cviklou.
zajtra bude mnamka :))

Dadula56

Knihkupectva su plne knih s touto tematikou, internet je plny blogov aj od laikov aj od odbornikov, naozaj nechapem, preco si nedokazes zadat dve slova do google.
Za mna si mozes dat varenu brokolicu.

Magy

asi by to chcelo najprv napisat aky druh vegetarianstva (je ich asi 10) a potom co presne od nas cakas...
kompletne recepty? tych su tisice. sposob pripravy zeleniny, strukovin, cestovin, surovin? stovky.
specifikuj blizsie co chces.
inak mozes fakt zacat tymi spagetami a skoncit u chleba s maslom a cibulou ;)

Makaková

Chleba s maslom a rajčinou... Trúba..:) Máš internet ? tak kukni google a tam toho máš kopeec..Zbytočná téma :)