Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potenie už pri malej psychickej ci fyzickej námahe

Príspevok v téme: Potenie už pri malej psychickej ci fyzickej námahe
Peter 11

Zdravím, mám 21 a mám pocit, že moje telo sa prehrieva rýchlejšie ako by malo, som športovec a moje srdce zvládne toho dosť, no zdá sa mi, že už pri malom zvýšení tepovej frekvencie sa začínam potiť. Potím sa či je zima či leto skoro rovnako. Potím sa pri úplne banálnych veciach ako je bozkávanie, jedenie horúcich jedál, strašne rýchlo sa začnem potiť pri behu,či fyzickej aktivite. Normálne porovnávam ľudí či sa pri rovnakej záťaži potia rovnako, no vždy som spotený prvý ja. O sexe už ani nehovorím a je mi to strašne nepríjemné a neviem či tento moj problem nenabral už aj psychicke nie len fyzicke kontury. Ak mate podobný problém alebo nejakú radu čo robiť, budem vďačný.

pit

podľa mňa je tu velmi jednoduché riešenie vyskušaj redox signaling molekuly - názov produktu nenapíšem aby sa to nepovažovalo za reklamu -ale najdeš si to na yutube ...malo by to pomôcť - imunita aj ostatné centrá pre komunikáciu s bunkami sa od tohoto prípravku aktivizujú a riešia už dávno nefunkčné stavy...ide o jediný prípravok a nemá žiadne vedľajšie účinky a dostať ho bez receptu ale bohužiak nie v lekárniach ...musdiš si to objednať cez internet ... ale je to fajn správa aj pre cukrovkárov aj onkologických pacientov ..držím palec ..všetkým ..ahoj

Peter 11

To práveže neviem či je to hyperhidroza alebo prejav nejakeho vaznejsieho ochorenia. Asi to fakt bude musiet vyriešiť až kožný lekár

Magy

nazov pre hyperaktivitu potnych zliaz je hyperhidroza a jej pricinou moze byt vselico.
moze to byt jednoducha porucha regulacie a rovnovahy vegetativnych nervov, ale aj vaznejsi prejav inej choroby.
moze ist o funkcnu poruchu (generalizovanu, intermitentnu), lokalnu (palmarnu, plantarnu, axilarnu, kraniofacialnu...), geneticku (autozomovo-recesivnu alebo dominantnu), moze to byt sucast hyperplastickych stavov alebo neoplazii. existuje aj esencialna hyperhidroza, to je osobitna forma.
svoj stav by si urcite mal konzultovat s nedokrinologom, prip. koznym lekarom.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Potenie už pri malej psychickej ci fyzickej námahe - Fórum - ZDRAVIE.sk