Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nerozumiem svojmu priateľovi

Príspevok v téme: Nerozumiem svojmu priateľovi
Amalia57

... alebo asi chlapom celkovo. Prečo je občas taký strašne nervný? Prečo sa občas chová tak chladne a o polhodinu na to je všetko v poriadku? Ako sa na mňa môže hnevať za také malichernosti? Najhoršie je, keď niečo myslím naozaj úprimne dobre, vôbec, ale naozaj vôbec to nemyslím v zlom a on na mňa strašne vyletí. :( Rozumiem, nie vždy sa musíme pochopiť, ale občas... ježiš, občas si tak želám, nech sa do mňa vcíti a pochopí, že mi občas strašne ublíži. Dokonalý vzťah neexistuje, ja ho strašne ľúbim, ale v niektorých chvíľach nevidím žiadnu perspektívu, keď sa takto ku mne zachová. :(:(

Maoam

a ano, tito ludia su dobri manipulatori a najmä bravurni herci a ano, menia svoje rozhodnutia zo sekundy na sekundu, nemaju problem zacat po partnerke v supermarkete plnom ludi doslova ziapat len za to, ze ona vezme do ruk ruzove tekute mydlo a on chce zlte......

neskutocne, ale je to tak, samozrejme ta zena vyzera potom ako totalny debil a vsetky zraky sa upieraju k nej....a ten neurotik to vzdy uhra tak, ze na vine je ZENA a ona ho vyprovokovala :DD, takisto maju sklony k agresivnemu spravaniu, spehovaniu, snoreniu, radi sleduju (inych) a mnohe ine symptomy, proste cista psychiatria

Maoam

este dodam, ze aj po niekolkorocnej intenzivnej psychoterapii sa to zlepsi (ak dotycny fakt chce), ale...staci, ze pride mensia psychicky zatazova situacia a tie prejavy su tam opät, vkuse, zas a znova, alebo sa potom striedaju fazy, lepsia faza, horsia faza

facit: partnerka sa vo vlastnych styroch stenach citi neustale v strehu, nema doma pokoj, vkuse musi ocakavat 'utok', ktory moze prist zo sekundy na sekundu, staci ze postar prisiel o 10 namiesto o 9 a uz si dotycny neurotik vybija svoje nervy na zene

Maoam

priciny su väcsinou totalne nizke sebavedomie, nizka sebadovera, strach a uzkosti, pocity, ze je looser, ktore si kompenzuje tym, ze sa sprava arogantne, ponizuje inych a ma sklony vybijat sa na slabsich od neho (najmä fyzicky slabsich)

Maoam

ako uz bolo pisane, emocne-impulzivna porucha, cholerik, nervak, so sklonmi k hysterickym prejavom, odzite, neodporucam, ten muz ta bude stat vsetky nervy a zozerie ti vsetku energiu, schvalne sa bude chciet neustale hadat a vkuse bude vyzadovat pozornost, vecne sa vsetko bude tocit okolo neho a jeho boliestok a problemov, neustale ON-ON-ON-ON a este raz ON a za kazdy jeho neuspech budes zodpovedna ty, teda ty mu prides do rany

PREC, utekaj, kym mozes

jupiik

Amalia57 tak toto ako keby som ja pisala o svojom byvalom vztahu. Ale uplne do bodky.Az som sa nachvilku zarazila nad tym ze ci som to tu ja nahodou nepisala :)) Ja som mala presne takeho isteho priatela.Vydrzala som to s nim skoro 5 rokov svojho zivota a doteraz si trieskam hlavu, ze ci som bola normalna.Prve dva roky boli uplne super, v pohodke ale potom dalsie skoro tri, tak to uz boli muky a to doslova. Ja doteraz neviem ako a preco som s nim este bola. Tiez bol strasny nervak, hadky za uplne blbosti ktore sa daju aj prehliadnut a vobec neriesit.Ale aj tak za vsetko musel obvinit mna.Par krat mi aj ublizil a ja som len ticho cucala.Som sprosta krava- ja to viem ale uz to neriesim a snazim sa na to nemysliet a nevraciat do minulosti.

Takze ak si myslis ze tvojho priatela to prejde, tak ti jednoznacne odpoviem ze NEPREJDE!!! Neviem ci ta niekedy udrel ale ten moj uz par krat na mna ruku dal.A to uz bola zaverecna bodka v nasom vztahu.

Ania

Amália, nuž :-( ....asi ťa nepoteším, ale tvoj partner si ťa neváži a ty, keď to znášaš a ešte sa aj viac kvôli nemu kontroluješ... si v takých situáciách, aké popisuješ, asi tiež málo vážiš sama seba...:-( Myslím si, že partner má emočnú - impulzívnu poruchu osobnosti a čím spolu budete dlhšie, tým menej budeš sama sebou a jeho impulzívne reakcie sa budú stupňovať - súčasne s väčšími výbuchmi zlosti. A po čase pochopíš, že už nevládzeš byť vo vzťahu \\\"samaritánkou\\\", ktorá ho bude zachraňovať a všetko mu ospravedlňovať. Venuj sa viac sebe, začni sa mať skutočne rada a nenechaj sebou manipulovať. Prajem ti všetko dobré a život bez zbytočného strachu, že aj iní muži sú takí. Ale rozhodne never tomu, že tvoja láska tohto muža zmení. To on si musí uvedomiť, že niečo nie je u neho v poriadku a chcieť to zmeniť, poprípade vyhľadať psychologickú pomoc.

preto_lebo

25. Nedbá na práva, potřeby a přání druhých.
26. Nedbá na žádosti druhých (ačkoli tvrdí pravý opak).
27. V jeho přítomnosti se lidé cítí nepříjemně a nesvobodně.
28. Přiměje nás dělat věci, které bychom pravděpodobně o vlastní vůli nedělali.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nerozumiem svojmu priateľovi - Fórum - ZDRAVIE.sk