Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Oblicky (RNG?)

RNG

Objednaj si aj berberine a nezabudni na mikrovlakniny na podporu probiotickej flory, dnes ma vacsina ludi pokaslanu probioticku floru a tato sama o sebe, ked dobre obsadi creva je schopna vyrobit viac obrannych latok ako telo same, odhad je az 79% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje.
Pretro radim kazdemu cely zivot brat doplnky mikrovlaknin a obcas si nasadit probiotika,. tak telo celkove lepsie pracuje.
A zozen si pre istotu aj berberine, to je ta aktivna latka, ktora sa nachadza aj v brusniciach v malom mnozstve, ktora je zodpovedna za liecive vlastnosti brusnic.

.weird

dakujem. gse a oregano oil som jeden cas uzivala, teraz uz nemam ale rozmyslam, ze na par tyzdnov to opat nasadim.

enzymi ako take neberiem, ale rano zvyknem odstavit za pohar zeleninovej stavy, tak to by hadam aj, ci?

a ten cajik je vyborny tip, to si kupim, dufam zozeniem bez problemov.

RNG

Este to doplnim, skoro som zabudol na berberine, ktory vyriesi mnozstvo problemov s nakazami v crevach ci urogenitalnom ustrojenstve.
No a enzymy vseobecne, ktore odmoruju telo a tym odstrania dovody roznych zapalov v tele, tj aj v oblickach.

RNG

Caj chanca piedra ma hojive vlastnosti, teda okrem rozpustania kamenov.
Ale moze to byt aj nakaza, a na to treba antimikrobialne doplnky, ak sa jedna o maskovane nakazy ako biofilmy, odporucam NAC, oreganovy olej a roztok GSE.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Oblicky (RNG?) - Fórum - ZDRAVIE.sk