Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aka choroba? Hrube crevo -bolestivy sex

crievko

Dakujem moc za odpovede...
Michael, dufam, sa mylis, a ziadnu operaciu potrebovat nebudem... este musim cakat, vysledky krvy boli OK len malo cholesterolu, az tento tyzden teda uvidim, kedy ta kolono bude... ale asi bude aj endo... neviem sice preco, ale ked uz tak asi nech ma skrz na skrz pozru :D

house

Kolonoskopia nestaci, hrube crevo sa vysetruje tak , ze sa urobi vecer klistir, rano klistir a s prazdnym hrubym crevom sa ide na vysetrenie, tam Vam naleju v leze do hrubeho creva kontrastnu bielu tekutinu a pristrojom prejdu cele hrube crevo od tenkeho az po analny otvor.Ak je nalez negativny vtedy si mozete byt isty ...

AlexEvel

Len by ma zaujimalo, co za dieta to je, pri ktorej sa obmedzuje surova zelenina a preferuju obilniny - predpokladam, ze hladke muky, kedze lokse sa zrejme z takej pripravuju.

michael

áno -- pošva je tesne nad konečníkom- vlastne je uložená súbežne s konečníkom.Zvlaštnosťou je , že druhý koniec ked to tak môžem nazvať nie (som lekár)je uložený voľne,- tak preto môžeme "vystrajať" toľko na posteli rôznými spôsobmi(nebudem ich menovať) Tak že ten druhý koniec vlastne opiera o hrubé črevo niekedy, , a ak je tam problém samozrejme žena to cíti ako bolesť.Čo by som odporučal na hrubé črevo--- zákaz draždivých jedál ale obmedziť aj surovú zeleninu aj ovocie by som veľmi nepreferoval. odporúčam obiloviny takz, lokšu na vode a dobre žuť dvesto krát jedno sústo .Samozrejme to už je dosť neskoro tak to radiť operacia zrejme u bude asi nutná, ale aj po operacii treba zachovať určitú dietu . prajem skoré uzdravenie -- michael

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.