Muž 20, žena 32

Nepochopená

Ahojte ,
Mám 18 rokov ,čiže radi´t ani nič sem nebudem , ale aspoň poviem moj názor .
20 ročný chalan si myslím ,že ešte nechce vážny vzťah , česť výnimkám .
Chodila som napr. s chlapcom , ktorý má teraz 22 a už uvažuje nad rodinou ,pretože dlho pracuje , prerába si dom atď a celkovo je vyspelejší na svoj vek , vie čo chce .
Ale chodila som aj s 24 ročným , ktorý bol ako dieťa , sám nevedel čo chce, nevybúrený , viac-menej chcel len sex , nie vzťah , preto to aj padlo .
Osobne mám skúsenosť ,že mladý chalani chcú skor sex ,ako normálny vzťah a ešte aj s dieťatom v tom ...

xxy

v 20tke je to ozaj len chlapec a aj to este nevybureny. aaa teraz som si precitala, ze zenska ma uz decko. no pochybujem, ze taky mlady chalan by chcel byt otcom decka, s kt. nema nic spolocne. takze ak si ho chce uzit na flirt, tak okej, ale nemyslim, ze sa da od toho cakat nieco trvacne do buducna. ten chalan je na to totiz moc mlady.

snehuliatko

ako ho ja poznám, tak ozaj nie je rodinný typ...snažila som sa jej už raz prehovoriť do duše (nie ju nasilu nahovárať), ale darmo, keď je človek zaľúbený...no ale ktovie možno chlapec prekvapí...

Lulita

mozno je len poblaznena, mala by mysliet aj na dieta, nepredpokladam, ze 20 rocny chlapec sa potrha sa cudzim dietatom, aj ked...moze byt rodinny typ

snehuliatko

Lulita vďaka za príspevok, ale nejde tu o mňa :) ide o kamarátku a ja sa len tak anonymne informujem čo si o tom myslia ľudia, ktorých nepoznám osobne...kamarátka už jedno dieťa má s bývalým

Lulita

neviem, ja by som sa divne citila s 20 rocnym, ako jeho starsia sestra :)

zavisi, co si od takeho vztahu slubujes, ak mas 32 nemas deti a on 20, tak tebe tikaju biologicke hodiny, alebo ked budu, on stale bude len chalan, ktorý dokoncuje skolu, alebo sa hlada, na rodicovskej asi neostanes, lebo sa o teba a dieta nepostara, ale to je len jedna najklasickejsia vizia, este moze mat podedene :)) alebo ty uz dieta mas, alebo ich proste nechces...no neviem daj na seba, my ti tu buducnost z piesku nevystaviame

snehuliatko

ja neviem proste mi to nesedí do budúcnosti, ale ako vravím je to len môj názor a beriem to že so mnou nesúhlasíte :)

ale .weird ty si ma pobavila :D

.weird

ale no taak, nebolo tu v poslednom case uz prilis vela tychto vsakovakych vek-riesiacich a pritom nic-neriesiacich tem?

ale teda prispejem svojim drievkom do tlejucej pahreby: mladsi muz a starsia zena je kombinacia nie az tak bezna a je vacsia pravdepodobnost, ze...

ale viete co, uprostred pisania som normalne unavila samu seba :D

milujte sa a mnozste sa (alebo sa medzicasom venujte simulacii) v kazdom veku ;)