Vaha sexu vo vztahu

Príspevok v téme: Vaha sexu vo vztahu
Cowboy_22

Ahojte,
zaujimalo by ma, ze aku vahu davate sexu vo vztahu? Viem, ze vztah sa nezaklade na sexe, ale je jeho sucastou. My sme s priatelkou zacali spolu byvat a toho sexu viac nemame ako mame, co ma aj celkom dost stve. Niekedy mi to pripada, ked tak vecer lezime v posteli, ako keby sme uz mali obaja po 60-tke. Pusa na dobru noc a ide sa spat. Samozrejme nie vzdy to tak je. Dost ma hneva, ze povacsinou som ja tym iniciatorom sexu. Priatelka mi povie, ze ja mam chut stale, ale tak preco asi, ked to robime tak raz za tyzden alebo 3x do mesiaca, co je malo podla mna, kedze este aj spolu byvame. Tolko krat sme to mavali, ked sme spolu nebyvali. Ako je to u vas?

doubledog

lulita
to, co som spominal, je uplne bezna vec, tak ma napadlo, ci to nebude pricina aj v tomto pripade.
a vynimky existuju vo vsetkom, to ja dobre viem :)
ale podla mna zacat treba tymi pravdepodobnejsimi moznostami.

Cowboy_22

Dadula56: priatelka nemasturbuje, 2x za zivot si to robila sama aj to som jej navrhol, ked sme boli od seba odluceni, tak cez webkameru. No lenze ja si neviem vysvetlit, ze preco ju to boli. Niekedy su stavy, ze jej aj dva-tri prsty strcim bez problemov a inokedy aj ten jeden je problem, lebo ju to boli. Ja neviem ci je malo uvolnena alebo co. A ja sa chcem o tom rozpravat, len ona povie, ze jej to davam za vinu, ze nemame sex apod.

Lulita

dadula - prsty do okna :D

s tym vaginalnym orgazmom to je tak, ze ak zena nema drazdeny klitoris pri sexe, tak asi vela z toho mat nebude, takze fakt skus pouvazovat týmto smerom, ked budete mat taky sex, ze sa bude citit dobre aj skor ho prijme

2bodka

Sex aspon raz denne, pokial to dovoluje zdravotny stav oboch partnerov

Dolezitost sexu je rovnaka ako dolezitost dovery

Dadula56

Cowboy a tie ine aktivity mate ako casto?Podla mna je chyba v tom, ze ona z toho sexu vobec nic nema. Este ju aj boli. No robil by si ty nieco co ta boli a nic z toho nemas?Skus si strkat prst do oka, nateseny nebudes. Tu to chce otvoreny rozhovor, ziadne skryvacky a neuprimnost, jednoducho na rovinu si povedat kde je problem, aj u teba aj u nej. Riesenie je v tom,ze sa budete obaja snazit to prekonat, prisposobit sa situacii a zlepsovat ju. Ona moze mat nejake psychicke bloky, hlavne ked ste spolu dlho a sex bol len sviatocne, mozno to ma v hlave uplne znechutene, cely sex, vzhladom na tie problemy s HAK a to, ze na nu tlacis. Prejav sa ako citlivy, tolerantny muz, zena k sexu potrebuje city, ten orgazmus je fajn, ale priamo pri pohlavnom styku(vaginalny orgazmus) ho dokaze mat len okolo 25% zien a aj tak to rady robia, cize sex je pre zenu trocha iny ako ho vnima muz. A rieste to co najskor, lebo ked ten problem oddalujete, len sa zhorsuje.
Je tiez mozne, ze ma nulove libido, to by si mohol zistit z toho ako casto chce nejaku formu sexu, priapdne ako casto masturbuje. Ak je aj tam bilancia nula, tak to bude dost velky problem, lebo to sa ani vyriesit neda. Zacni tym rozhovorom, vysvetli jej, ze sa nesnazis tlacit, ale chces to v pokoji riesit.

Lulita

doubledog - nekecaj :)) su zeny, ktore maju radi sex tak casto ako chlap, aj ked maju byt a deti :)) to s tym nema nic spolocne, ja sa tiez niekedy cudujem, ked kamoska povie, ze nemala chut na chlala pol roka, ale su rozne potreby u zien, v prvom rade musi chlap zenu pritahovat

Slobodna

sexu vo vzťahu pripisujem veľmi veľkú váhu, rovnako ako iným veciam- napr. komunikácia, humor, spoločné zážitky - mám rada mužov, ktorí ma podporujú v raste a mnohému ma naučia, no takých je veľmi málo, muži obvykle chcú svoje partnerky vlastniť a požadujú od nich aby sedeli doma na riti, vyhovujú im skôr naivné, prihlúple ženy, ktorými môžu manipulovať.

Maoam

doubledog, to som mu pisala ako prve, ale tu je toho viac a opät zovseobecnujes, bacha na to ;-)

nie je to tak vzdy...