Strasna suseda

Príspevok v téme: Strasna suseda
z_ulik

ako vychadzate so susedmi?ja strasne,neviem ako jej mam vysvetlit,ze nech sa trocha kontroluje! je mlada,byva vedla mna (byvame v radovych domoch-najomnych).uz tu byva 2rok.pocujeme ked chodi po schodoch so stoklami,vsetky dvere za sebou neustale zatvara a to tak hlasno,ze si myslim ze ma porazi.fakt sa vzdy zlaknem,fakt ich strasne silno vzdy buchne.aj som jej uz vynadala(moja chyba,ale praskli mi nervy) od vtedy sa uz ani nezdravime.rano vstava o 6.30 to ma vzdy zobudi dvermi, takze ani budik nemusim mat, jasne ze aj vecer nam dava vediet ze uz ide spat.stava sa,ze aj o 01.00 v noci ju pocujeme a o 7.00 rano vysava.co robit?ja mam fakt niekedy chut ju zabit

soffa

a ja ze aka je to hrozna suseda.este si nezazila tu kde byvaju nasi.30 rokov kazdu sobotu,sused ktory byva nad nasimi reze s pilkou,popripade trieska kladivom,proste majstruje a teraz nekecam fakt je to kazdu sobotu.suseda vedla 1 a pol preraba byt a po schodisku mame perlamentny bordel.spolocne priestory ako je chodba je zaplnena nabytkom a vseliakymi vedrami,mechmi s cementom atd.a to ze vobec po sebe neupratuje o tom pomlcim.nemozeme chodit vytahom lebo nasi byvaju na 1 poschodi.takze tvoja zlata suseda nie je az taka zla ako si myslis.

Magy

bohuzial, su ludia, ktori pouzivaju veci sposobom, akym ho pouzivaju. zatvaranie dvier silou, pouzivanie toaletneho papiera tak, ze cela rolka vystaci max. na 5 "sedeni" a zakazdym skoro upcha zachod, sprchovanie aj hodinu a pol kazdy den... zvyky, ktore lezu nenormalne na nervy ci uz spolubyvajucim alebo najblizsim susedom, ale pritom sa neda hovorit o schvalnostiach.
riesenie byva casto bohuzial jedine - odstahovat sa. robit si napriek napr. hlasnou hudbou, alebo fajcenim pod oknami aby som toho hnusaka suseda vytrestal a on nemohol ani vyvetrat, je iba detinske ponizovanie sameho seba.

Nela41

Toto čo si opísala nie je nič oproti mojim susedom a oproti susedom priateľa.. človeka nikdy nezmeníš a osobne si myslím, že aj keby si ju poprosila tak sa bude kontrolovať len pár dní.. Proste si zvykni :)