Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?

Príspevok v téme: Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?
ninuska88

nuž, z názvu je jasne o čo vás žiadam a bude to čudne ale mám vyše 20 rokov ale s takouto situaciou som sa nestretla aspon som ju ešte nezažila..takže, často chodievam do jedného nenaznaného obchodu a pred pár mesiacmi som si všimla že jeden chalan sa mi pozdraví vždy ked som tam a ja ho nepoznám..istý čas som nechodila tak často a teraz zase keďže sa učím variť a skoro každý 2. deň som tam a vidím ho a on keď sa mi zdraví tak sa na mňa usmieva..minule som nebola v obchode iba mamina a vraj ma hľadal očami..neviem čo mám urobiť, ja ho ani nepoznám, ani meno neviem, ani nič ale viem že ma v ňom niečo priťahuje ale bojim sa či nemá priatelku alebo taaak..proste to je že potrebovala by som pomoc, bola som už v každej situácii ale v takejto ešte nie..

Kikusik

A čo mam spraviť keď ten chalan ktoreho ja chcem chce inu .... a keď mi napíše že ma chce že na mna mysli čo mám spraviť potom .. :)

xixa

Ninuska nechcem ti davat zbytocne nadeje, ale aj niekto kto je v dlhodobom vztahu moze mat chut ist do niecoho noveho..a najma ked ten vztah nefunguje...asi by po tebe nepozeral, keby bol vo vztahu spokojny...

Rada102

nina daj mu pokoj, ako písali, tiež by sa ti nepáčilo že máš dlhodobý vzťah a teraz ti ho nejaká rozbije. Ja mám tiež dlhodobý vzťah a rozkopala by som nie len jeho ale aj tú ktorá dávala "jemu" príležitosť.

kasandra

ninuska88- keď už má vzťah, tak mu daj pokoj, tebe by sa tiež nepáčilo, keby si mala frajera a nejaká iná by ti ho začala baliť.

chmelka

no v kazdej situacii si urcite este nebola, ale tato nie je nijako vynimocna. podla mna vyckat kym sa ti prihovori, tiez sa usmiat a nejako ho zrakom povzbudit. teda - ak sa ti naozaj paci a nieco si s nim chces zacat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala? - Fórum - ZDRAVIE.sk