Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?

Príspevok v téme: Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala?
ninuska88

nuž, z názvu je jasne o čo vás žiadam a bude to čudne ale mám vyše 20 rokov ale s takouto situaciou som sa nestretla aspon som ju ešte nezažila..takže, často chodievam do jedného nenaznaného obchodu a pred pár mesiacmi som si všimla že jeden chalan sa mi pozdraví vždy ked som tam a ja ho nepoznám..istý čas som nechodila tak často a teraz zase keďže sa učím variť a skoro každý 2. deň som tam a vidím ho a on keď sa mi zdraví tak sa na mňa usmieva..minule som nebola v obchode iba mamina a vraj ma hľadal očami..neviem čo mám urobiť, ja ho ani nepoznám, ani meno neviem, ani nič ale viem že ma v ňom niečo priťahuje ale bojim sa či nemá priatelku alebo taaak..proste to je že potrebovala by som pomoc, bola som už v každej situácii ale v takejto ešte nie..

ninuska88

tak ľudia, dnes som sa dozvedela že má priatelku s ktorou je už 5 či 6 rokov :( takže som riadne na dne z toho..asi takto už nič nenarobim, ak by som im nechcela rozbiť vzťah..to je asi zly napad, či?

Izabelka_MT

vidíš ninuska ked si ho nemala v pláne stretnúť si ho stretávala :) a teraz ked ho chceš stretnúť tak tam nie je ...toto je fakt sprostá náhoda

arman

Zeny nechapu, ze cim viac sa paradia a cim su krajsie, teda ze to dotiahnu na uroven ,ze sa za nimi otaca az okolie, tak tym je mensia sanca, ze dotycny najde odvahu nieco skusit. :-) Teda su aj take typy, ktore to prekonaju, vacsinou ale len vdaka velkemu egu, ktoremu imponuje to, ze mu ta budu ostatni zavidiet... lenze s takym ist do vztahu nieje ziadna vyhra. :-)

Moja rada... vyzeraj prirodzene, tak aby sa za tebou okolie neotacalo. A v TESCU to plati dvojnasobne. :-) Nedavaj na svoj vyzor, ale svoj prirodzeny sarm, charizmu, a proste tie schopnosti, ktore budu vzdy s tebou... koniec koncov, rano po prebudeni v posteli ta uvidi taku aka si, tak aby sa potom nezlakol. :-)

Mimulus

súhlasím náhoda je predsa len náhoda. A radšej sa nemaľuj a nesnaž sa zo seba spraviť umelú bábiku. Ak sa n Teba usmial aj predtým tak to určite spraví znova :)

kasandra

Lebo to je zákon schválnosti, keď si vyparádená, tak ho niet a keď budeš ako "metla" tak vtedy ho stretneš :D

ninuska88

Mimulus
tak ja som išla len obyčajne nakupovať, kúpila som už aj to čo som nechcela, prešla som ten sprosty obchod zo 5krat ale nikde nebol a ani auto nemal v parkovisku..no netreba si namýšlať že som vyzerala ako prostitutka, ja som tým vyparátila mysleela že som sa tak pekne dievčensky zladila..ale skôr ma to štve že sa neviem velmi pekne vymalovať, no teraz sa mi to podarilo, bola som ako bábika a teraz nič...

ninuska88

no ľudia, nová otázka - kedže tento dotyčný pracuje v Tescu ako chodia pracovať? na 2 smeny? či jeden deň na rano a na druhy deň na poobede? či ako? lebo dneska som sa vypparátila (môžem povedať že sa za mnou pootáčali chlapi) a on mal byť dneska na ráno keďže predvčerom bol tiež ráno ale dneska tam nebol..

Lulita

no neviem ci casanova, to by lost vela
nepo(dedo)dil :) aj ked obkecavat vie, ale neviem, ci dnesne mlade baby su este na litánie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako získať chlapa, bez toho aby som sa vtierala? - Fórum - ZDRAVIE.sk