Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chladná voči mužom.

Príspevok v téme: Chladná voči mužom.
malachitka

Už nie jeden deň rozmýšľam nad dôvodom môjho postaoja. Fakt je,že nemám otca,ktorý mi absolútne nechýba,je mi ukradnutý ako ja jemu.
Môj problém ale nastane,ked sa spoznám s nejakým mužom, samozrejme že ho po pár stretnutiach oslovím a on sa chce stretávať znova a znova..no ja záujem nemám. Celkovo mi vadia kadejaké lichôtky a prílišné komplimenty a uznania. Asi je vo mne nejaká chyba, a bojím sa ,že takým štýlom si nikdy nenájdem priateľa. Dalším mojím porblémom je,že neverím,že muž chce byť so mnou preto,lebo ma miluje alebo chce iba sex. A celkovo ako ste pocitovali vy ten stav zaľúbenosti?

čučo

A keby ta zaujal zjavom keby bol tvoj typ?aj v tom može byt problem že doterajšineboli pre teba zaujimavý,ani mne priliš nechýbaju muži a o to vic ked vobec nie je pre mnampritažlivý a nepáči sa mi,ale aj ked áno velmi nepohne to so mnou.Vobec strašne nudné chodit do mesta stretávat sa asi lepšie by bolo pri nejakej aktivite pri lyžovaní alebo nejakých záujmoch by ta možno skor oslovil

Magy

malachitka - nevedoma projekcia postojov je bezna vec.
zeny ziju v neuvedomelosti rozumoveho rozlisovania. ich nevedomy svet sa sklada z roznych nazorov, smerujucich vacsinou k muzom a vo vacsine pripadov nie su tieto nazory bohvieako lichotive.
u muzov je vo velkej miere neuvedomely jeho emocionalny a pocitovy zivot. su citovo uzavretejsi, supresivnejsi.
oba tieto svety v podvedomi stoja medzi nimi - medzi muzom a zenou. (v tvojom pripade medzi tebou a tvojim otcom).
nevedomie ma dalsiu specificku schopnost, a to prenasat sa na druhe osoby (projekcia), v nejakom blizsom vztahu obcas az neprijemne intenzivne. najme rodinnom, alebo partnerskom.
nazvime to aj zrkadlenim, je to premietanim nevedomej stranky nas samych do druhych osob.

inymi slovami - kym si minimalne vo vnutri seba nevysporiadas vztah so svojim otcom, nie je velka sanca na zmenu tohoto stavu, ktory popisujes.
tvoje zenske vnutro po muzovi tuzi - to je prirodzene, si zena, mas prirodzenee sexualne potreby a tuzby. tam je moment toho prveho kontaktu, oslovenia.
potom ale nastupuje tvoj zakladny a dlhodoby postoj - ignoracia. za tie roky bez otca si si na tento stav uz tak zvykla, ze tvoj postoj k muzom sa vdaka otcovi zmenil na tuto chladnu ignoraciu.
nepises, ci vas/teba otec opustil, ci vobec v tvojom zivote niekedy existoval, alebo je neznamy, alebo ako to je. to vies len ty (spovedat sa tu nemusis) a jedine ty to mozes poriesit.
doporucujem pohlad resp. analyzu odbornika, ktory ti pomoze hlbsie pochopit priciny tvojho stavu a vdaka jeho poznaniu aj eliminaciu negativnych dopadov v tvojom zivote.

aadriaanka

"samozrejme že ho po pár stretnutiach oslovím a on sa chce stretávať znova a znova..no ja záujem nemám. " Načo ho oslovuješ keď nemáš záujem??? A čo znamená veta: "neverím,že muž chce byť so mnou preto,lebo ma miluje alebo chce iba sex" ???

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chladná voči mužom. - Fórum - ZDRAVIE.sk