Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Váš názor na človeka, ktorý písal babám ohľadom sexu

Príspevok v téme: Váš názor na človeka, ktorý písal babám ohľadom sexu
aniko11

ahojte..mám 4 mesiace priateľa, s ktomým si rozumiem všetko...mala som vzťah 7 ročný a stroskotalo to na nevere z jeho strany tak som teraz trochu nedôverčivá..tento môj "nový" priateľ bol kedysi keď bol sám 3 roky zaregistrovaný na azete...teraz keď má mňa tam už nechodí.Poznám jeho heslo na pokec a tak som si zo zvedavosti prečítala komplet celý archív rp..viem teraz ma väčšina z vás odsúdi ale keby ste prežili to čo ja by ste pochopili..samozrejme nikdy mu nebudem nič vyčítať ani mu to hovoriť, pozrela som sa tam len aby som vedela aký človek bol keď bol sám..no neviem čo si myslieť..aký názor by ste si spravili vy na človeka ktorý denodenno vypisoval hocijakým babám aby sa s ním stretli za účelom hlavne sexu, bol ochotný im za to aj zaplatiť a dokonca mu bolo jedno či je zadaná, vydatá...som z toho šokovaná :(

Leela333

Dpk1 má vlastne pravdu. Ty sa s ním nerozídeš, akurát sa budeš teraz preto len zožierať. Bolo ti to treba?

Osobne by som nebola nadšená, preto radšej tieto veci nezisťujem a neleziem do súkromia. Ovplyvňovalo by to môj úsudok, lebo jeho uvažovanie sa mohlo zmeniť (áno, lost má pravdu, že ľudia sa nemenia, ale ich názory a postoje sa môžu zmeniť).

dpk1

aniko11: Sa mi az nuka napisat ti: Tak ti treba...to mas za to, ze mu lezes do jeho minulosti. Prajem prijemne uzieranie sa.

funnyx

ja to nevnímam tragicky,typický muži hlavne ked su v anonymite, a ani mnohé ženy nie su v anonymite v pokeci iné.

niekomu to vyhovuje bez citou a lásky si to rozdat,pritom može ta milovat,a potom

ty si sa nemala o tom vobec dozvedeit malo to ostat v anonymite.Muži rozmyšlaju chvostom a najdu sa aj ženy ktoré podobne.Niekto to potrebuje stále.

Slobodna

Takí sú jednoducho muži, je dobré, že si to zistila, stratíš ilúzie o mužoch a postupne sa s tým vyrovnáš. Potom sa budeš tváriť, že o tom nevieš, alebo robiť to isté, resp. niečo podobné. Inak nebudeš schopná fungovať už nikdy so žiadnym mužom.

arman

Hmm, zeny zeny... sudite niekoho za minulost? Co tak sa najprv pozriet na vlastnu.
Ja by som tiez mohol povedat, ze nechcem zenu, co niekomu dala na diskoteke ked bola mlada... ake jednoduche...

winki

1. písal to na pokeci, keď bol nezadaný. Nevieš či to bol on, či to bolo myslené vážne.
2. nevieš prečo to písal
3. nevieš či sa aj s nejakou stretol a nevieš či zato aj platil.
4. Kto chce na druhého ukazovať prstom nech sa najskôr pozrie na seba, každý z nás sme mali určitú minulosť a verím tomu, že aspoň polovica z nás ju pred partnerom najradšej vymazala.
5. Keby toto robí počas vzťahu, to už by bolo o niečom inom.

winki

No dievča vidíš ako to chodí, mala si priateľa s ktorýmsi si rozumela vo všetkom, takže predpokladám, že to bol fajn vzťah a bola si šťastná, ale samozrejme to ti nevyhovovalo a tak si silou mocou musela hladať dôvody a príčiny, že však to neni možné, musí byť taký istý ako ostatní. A gratulujem našla si a teraz si môžeš zaťažovať hlavičku a rozmýšlať a rozoberať a riešiť a mať "normálny vzťah" s takým istým chrapúňom ako tvoj ex.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Váš názor na človeka, ktorý písal babám ohľadom sexu - Fórum - ZDRAVIE.sk