Ureaplazma a kúpeľ

Príspevok v téme: Ureaplazma a kúpeľ
zoy3

Ahojte, potrebovala by som radu. Zistili mi ureaplazmu, na ktorú som sa s partnerom 3 týždne liecila antibiotikami, ktoré ale mám pocit, že nezabrali, pretoze problemy mam nadalej. Teraz cakám kým prejde nejaka doba aby som mohla ist na kontrolne stery. Predtym som mala dost casto mikozy a kadejake hlupe veci no a kedze ide zima, dobre mi padne castejsie kupel ako sprcha. V prvom rade sa chcem spytat ci ma niekto skusenosti s liecbou ureaplazmy prirodnou cestou, nejake doplnky liecby co by mohli pomoct a druha vec je, ze by som rada vedela ze vy baby co mate nejaky problem co si davate do kupela. Citala som o zasaditych kupeloch ale nemam s tym skusenosti a neviem ci by to aj zabranilo znovu nejakej infekcii. Ci je aj nejaka ina cesta ako uplne vylucit kupel. Dakujem.

TinaM

Ahoj Zoy,
pred par rokmi som sa tiez vyliecila z ureaplazmy, len by som sa chcela opytat, ake priznaky ti prertvavaju? Lebo pokial viem, ureaplazma sa v pociatocnych stadiach takmer ani neprejavuje, mne samej na to prisli v podstate "omylom". Ale je dobre, ze ste sa preliecili. Ja osobne som ombedzila len kupanie v kupaliskach, v bazenoch a sladkych vodach. Doma, v cistej vani, si raz za cas kupel bez vycitiek doprajem.