Mozem byt tucna z kuracieho masa?

Príspevok v téme: Mozem byt tucna z kuracieho masa?
obezna

Tak najskor tolko ze mam 19 rokov 168 centimetrov a mam 136 kilogramov. Ja viem ze je to dost ved aj preto chodim po lekaroch a vselijakich lieciteloch. Lekary mi povedali ze mi nic neni ani stitnu zlazu nemam ani nejake poruchi co sa tyka jedla. Vobec nejedavam velke davky a snazim sa jest len tri razi za den aj ked som hladna stale. Ale vydrzim to. Napriklad moj otec jedava castejsie a neni vobec tucni. Uz som si vsimla ze napriklad v nedelu na obed nikdi nezjem viac ako on a aj tak mam stale horsiu vahu.
Pred mesiacom som bola v cechach u jedneho liecitela ten mi nanutil kopu liekov aj som ich kupila lebo bola so mnou sesternica co ma viezla autom a aj ta ma nahovorila ze nech si to veznem ze mi to mozno pomoze. Aj som to zacala uzivat ale napriklad do dnesneho dna som neschudla ani deko. Minuli tyzden som mala objednane vysetrenie u tej liecitelky Albertovej co robi v Bratislave. Tu som tiez o nej citala ze k nej ludia odtialto chodia.
Neviem co si mam o tom sudit ked mi povedala ze som neni chora ale ze sa nehybem a jem zle jedla. Teda aby som to vysvetlila konkretne. No za prve ako sa mam hybat ked nevladzem a bolia ma strasne nohi a klbi. Ked idem len tu k nam do obchodu tak sa priserne zadicham a cela som spotena. Musim si hned oddychnut. Ved aj preto som uz po strednej neisla na visoku lebo by som to nevladala tam chodit. Aj preto chcem schudnut aby som mohla konecne ist do skoli alebo do roboti.
Ta Albertova mi este povedala ze to jedlo co jedavam nie je pre mna dobre. Ja som jej podrobne vymenovala co jedavam. Napriklad maso robi mamina iba kuracie hlavne kvoli mne lebo je chude. Jedavam ho kazdi den lebo z ostatnich veci sa pribera. Ale Albertova povedala ze kuracina ma v sebe hormoni a ze preto z nej priberam. Bola som fakt dost nastvana a aj mamina ktora tam bola so mnou. Ked sme potom odisli tak vo vlaku sme to preberali a mamina sama povedala, ze to co povedala Albertova je dobra blbost. Ved sa vsade pise ze je kuracina dietna a ma sa jest pri chudnuti.
Uz neviem co si mam teraz myslet. Co mam vlasne jest?
Vcera mi sesternica hovorila ze abi som to teda vyskusala aspon tizden tu kuracinu nejest ze mozno naozaj su v nej hormoni co mi skodia. Ja by som to aj vyskusala len ake maso mam potom jest ked napriklad bravcove je tucne? Ovocie je zase sladke a zelenina mi nechuti. Ved volaco predsa jest musim stale mi je zle od hladu. Odkedi som skoncila strednu som stale doma a len placem. Neviem uz za kym mam ist a co mam robit. Nepoznam nikoho takeho nestastneho ako som ja. Najradsej by som umrela.

stránka

hadam sa ohlasi. ved mozno ju to rozladilo co jej tu ludia pisali. inak som si uz viackrat vsimla ze ked niekto hodi novu temu a ludia mu nepisu to, co chce pocut, tak sa vypari. asi sa fakt tazko prijima kritika. tu na fore clovek moze jednoducho zmiznut, horsie je to v reale, tam sa neda vyhnut kazdemu kto nas kritizuje.

Agnes999

Ci to bol zart - moze existovat niekto, kto ma take problemy i zmyslanie ako ona takze to tazko zistime. Ak je skutocna, tak si snad aspon vzala rady ktorych tu mala naozaj viac nez dost.

mikakakalo

Alebo nebol to žart, ale psychologické pozorovanie, niekto nás analyzoval :).... ako sa správajú ľudia pri danej nastolenej situácii

mikakakalo

a ja si zas myslím, že tú diskusiu ukázala mame, predpokladajúc, že ju ukecá... na iné názory a jej mama sa nahnevala, škrtla celú diskusiu, že sme iba hlupáci a ešte dievča dostala aj zarachá a nemôže sama už len ani za pc sedieť.

chmelka

ja si nemyslim ze sa nahnevala, skor je z toho asi zdecimovana. mozno jednoducho nema slov a musi to stravit. podla jej prispevkov je to clovek, ktoremu chvilu trva nez sa s niecim vyrovna. tu po nej chceme, aby za den zmenila nazor. ale ked zila 19 rokov so svojou mamou ktora o vsetkom rozhodovala a ma celkom ine nazory nez tu ludia prezentuju, tak sa neda cakat, ze bude cela happy a vrhne sa realizovat nase rady. chvilu to urcite potrva. treba jej dat cas. mozno sa este ohlasi. alebo napise na inu temu. len jej drzim palce.