Bolesť hlavy, časté odpadávanie, únava, zlá koncentrácia

Príspevok v téme: Bolesť hlavy, časté odpadávanie, únava, zlá koncentrácia
roksik

Dobrý deň, moja priateľka má v poslednej dobe vážne problémy, každý deň jej býva zle, bolí ju hlava, za deň parkrát odpadne, má problémy s koncentráciou, býva unavená, prestáva jej chutiť jesť. Tieto problémy mávala kedysi pred pár rokmi, potom jej prešli, ale mala ich ojedinele a nie tak vážne ako teraz. Pred rokom mala otras mozgu, pred pár mesiacmi taktiež (odpadla a padla na hlavu), bola v nemocnici už 2x za mesiac na pozorovaní, ale doktori nič nenašli, na EKG jej našli nádor na mozgu ale ten vraj nesúvisí s jej stavom, tvrdili to aj odborníci v Bratislave na neurológií, keď tam bola na pozorovaní. Jedáva pravidelne, šport v poslednej dobe neprichádza v úvahu, akurát prechádzky. Už s tým pobehala všade možne, prosím, ak viete tak poradte.

roksik

po psychyckej stranke je v poriadku, až na lutosť z toho, že jej tak byva zle ale to je pochopitelne ... noo jej robili vyšetrenia 2x ak nie aj viac, čo bola v nemocnici tak vkuse behala po vyšetreniach a všade nič ...

Lulita

roksik - hm, ja by som to tipovala na srdce, nech skusi este jedneho lekara, predsa jeden sa moze mylit, psychicky je v poriadku? nema nejaky vacsi stres?

roksik

robili jej EKG a to mala v poriadku, ale srdce jej buši rýchlejšie aj ked je v pokoji... neviem či robili echo srdca ale podla toho čo mi rozpravala ake vyšetrenia jej robili v nemocnici tak asi nie

Lulita

na ekg jej tazko mohli zistit nador na mozgu, ekg kontroluje srdce, moze to byt kadecim, problemy s hypoglykemiou, srdcom, hlavou, kadeco, najskor srdce

roksik

Vďaka pozriem, ale to nie je kvôli nádoru, symptómy sa prejavili už pred ním a aj podla doktorov z Bratislavi z neurológie s tým nemá nádor nič spoločné