Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mikrospánok počas dňa

Príspevok v téme: Mikrospánok počas dňa
Emanuela

Zdravím. Mám problém s mikrospánkom počas dňa a neviem čo s tým. Hľadala som o tom niečo na internete, no píše sa len o mikrospánku za volantom. Ja ho mávam hocikedy počas dňa, pri učení, pri umývaní vlasov, pri sedení v dopravnom prostriedku, pri rozhovoroch, kedykoľvek. Nebýva to až tak často, no keď ma to pochytí, je veľmi ťažké sa toho zbaviť, hlavne keď sedíte v škole na hodine. Nemôžem ani vstať ani nič urobiť. Tak sa tam len mykám ako mi padá hlava každú polminútu. Máte niekto podobný problém a viete naň riešenie? Lekárka mi povedala že mám len viac spať. No spávam 8 hodín cez týždeň a 9 cez víkend, čo sa mi zdá úplne v poriadku, aj mi to stačí. Ráno sa prebúdzam dosť svieža. Ďakujem.

Emanuela

Definuje sa to ako upadanie do spánku na 15-20 minút, no ja neupadám do spánku nikdy, len sa mi na sekundu zavrú oči, prípadne poklesne hlava a hneď si to uvedomím a oči otvorím. Klasický mikrospánok, ako tie za volantom. Hľadám len dôvod a liečbu.
Ale vďaka, aspoň som vylúčila že narkolepsia to nebude :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mikrospánok počas dňa - Fórum - ZDRAVIE.sk