Podviedla som ho...

Príspevok v téme: Podviedla som ho...
monika662

Ahojte... podviedla som svojho priateľa, nebola som ani opitá ani mimo... trvalo to asi 5 dní... bolo to dávnejšie, no odvtedy so sebou neviem žiť... som hlúpa ťava, že som to spravila, viem!.. a ľutujem to. Asi v živote som takto nič neľutovala. Sama pred sebou si pripadám jak taká flandra... Nikdy by som to už za ŽIADNYCH okolností nespravila. Nenávidim sa preto... Viem že by som si mala teraz vypikať čo som si sama spravila, no už nevládzem... a nie povedať mu to nemôžem. milujem ho snáď najviac na svete.

čokoľvek poteší, každý rada... ďakujem

Mrska Silvuska

ze si bola zamilovana a sprosta -ako ty vravis, nema suvis s touto temou, napisala som jednoduchu vec - to co je nechutne pre teba, nemusi byt pre ineho, a naopak, co sa tebe zda normalne, je nechutne pre ineho. ale dnes mas asi zly den, ked stale tak prskas a slovne utocis. ved klud, nic sa nedeje.piseme tu kazdy len svoj nazor, co hned jančíš?

Kaylah

Zas ty?? Choď niekam do jaskyne prosím ťa... Nemám na teba slov. To že som bola zamilovaná a sprostá má aký súvis s touto témou?? Si trápnaaa :)) No a ja som nikdy nikoho nepodviedla,Čo ty?? hmm?:)

Mrska Silvuska

kaylah/myska - ze to prave ty hovoris, ze nechutne....lebo pre niekoho mohlo byt nechutne to, co si si (vraj) so sebou nechala robit vo vztahu ty.

Kaylah

miluješ?? tebe šibe??? komu sa to snažíš nahovoriť? chceš niekomu klamať celý život??? nechutné!!! priznaj sa, vezmi posledné zvyšky hrdosti a opusti ho!!! niektoré ženy sú horšie ako chlapi!! fuj

hlas

monika662
priznala si sa, je vidieť, že toho naozaj ľutuješ a že si sa poučila. Ja osobne by som z toho nerobil nejako vedu, proste stalo sa, vieš že si to nemala a že sa ti to už nikdy nestane, že svojho priateľa miluješ a tak tú "skúsenosť" pochovaj niekde hlboko a venuj sa už len svojmu priateľovi :)
Len by ma zaujímalo, prečo si to teda urobila, keď si nebola ani opitá?

aadriaanka

Agnes999 samozrejme, keď ona podvádza jeho tak automaticky musí podvádzať aj on ju...hoď sem ešte nejaké svoje perly.

Agnes999

A preco sa tak strasne trapis? Vsak on o tom nevie, ziadnu chorobu si nedostala ani na neho nepreniesla tak v com je problem? On ta mozno podvadza tiez a vobec sa za to neuziera. Uziva si!