Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prípravok na chudnutie

Príspevok v téme: Prípravok na chudnutie
ladyk

Ahojte viete poradiť prosím Vás niekto nejaký výživový doplnok , ktorí my pomôže s redukciou váhy ?? pretože snažila som sa niečo nájsť na internete a pozrieť na to recenzie lenže ešte zatiaľ nič normálne čo by aspoň trošku zabralo.... ak máte niekto s niečím skúsenosti prosím ozvite sa :)

orchidejka

vies co, kupila som si 60tbl l-karnitin so zelenym cajom a chromom a teraz mam este 25tbl, cize mozno nejake dva mesiacee to uz papam...lebo nie kazdy den som cvicievala a davam si ho pred kazdym cvicenim.
a takto ti poviem, kolega sa ma opytal ze ci som neschudla hoci nemal tusenie ze sa o to pokusam. ja osobne som si na sebe nic nevsimla, no mam asi o 1,5kg viac - zevraj sa tuky menia na svalovu hmotu :) co sa tyka tych cajov, ja som skepticka aj voci tymto liekom, ale fakt ti neviem povedaat. neviem ako presne a kde by mal ten caj ucinkovat. ten by som ja asi neskusala.

ladyk

orchidejka ďakujem veľmi pekne za radu :)a ako dlho už užívaš tento L-carnitín???
a existujú aj mnohé čaje na podporu straty váhy myslíš že aj tie zaberajú ? ... či aj to je iba marketingový ťah ?....

orchidejka

tak to ti blahozelam k takemu ubytku vahy. ja robim v lekarni a teraz dost fici ten chilliburner, jednak ho reklamuju ale na druhej strane sa minule jedna pani pochvalila ze len tento jej zabera lebo nema po nom vobec chut na jedlo a okrem toho akoby fungoval na principe prehanadla, teda v uvodzovkach prehanadla. asi vies ako to funguje s prehanadlami. vela ludi ked chce chudnut tak zacne uzivat prehanadla, tym sa komplet vyprazdni a da dole aj tri kila..no a na niecom podobnom zevraj funguje aj ten chilliburner. pomaha sa ti vyprazdnit a okrem toho eliminuje tu chut na jedlo. ale nezlakni sa ze je to ako prehanadlo, to urcite nie, len som to k tomu prirovnala. co sa mna tyka tak ja som vyskusala l-karnitin ale radsej sa k tomu nejdem vyjadrovat, lebo mne sa vobec nedari chudnut. tento l-karnitin sa berie priblizne polhodiny pred cvicenim, ked ho budes uzivat len tak denne bez cvicenia, tak nema vyznam. normalne som rozmyslala ci nevyskusam ten chilli alebo lipoxal ale to su uz zalezitosti okolo 30€

tbl555

preparáty s orlistátom (Alli) a ešte L-karnitín. Ale skôr ti radím karnitín, ten nenarobí zlobu, a potom tie veci na zrýchlenie metabolizmu - citrónová voda,zelený čaj a káva. O ničom inom neviem.

ladyk

nie nemyslím taký že automaticky z ničoho nič schudnem.... ja som začala chudnúť pred 3 mesiacmi a mám už dole 14 kg :) len by som chcela ešte niečo čo mi pomôže navyše... ak am chápeš :) a ty si z toho niečo vyskušala ?

orchidejka

ako myslis pomoze s redukciou vahy? ze ho budes len papat a automaticky budes chudnut sama od seba? lebo taky nie je. he ich vela - z tych lacnejsich jablcny ocot, zelena kava a karnitin alebo z drahsich chilliburner alebo lipoxal

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.