Hladovka - čo si o tom myslíte?

MiaV

Je tam veeeela hnilych lieskovych orechov :D .... no robit si takto naschval :D daleko by sme dosli... :D juuj ta spolupraca by bola super!! :D

miss white

Bola by sranda ked si budeme take posielat a potom sutazit kto vydrzi nejest :D Mozeme si to rozdelit, ty ocistis a nakrajas zeleninu a ja urobim stejky

MiaV

No tak ja by som ti ju v pohode nakrajala :D ja totiz nerada robim vsetko ostatne :D varenie nie je moje hobby...a sice bude to lahsie ale u mna je to tak ze mala kopa vola vacsiu...tak ze ked nejem nic som aj menej hladna...no uvidime do zajtra,ked tak dam si 2-3 dni bez jedla aby ma uz konecne presla chut na to sladke!! :D a potom by som sa pridala k vam :D ... ale hlavne si musime pisat a podporovat sa lebo inak to nezvladnem :D ach to jedlo.... :D

miss white

Bude to lahsie nez od zajtra uplne nic nejest. Ja ten stejk spravim v pohode, ale neviem preco hrozne nerada cistim a krajam zeleninu a ovocie...Ked to mam cistit tak si casto radsej dam nieco ine ako by som sa s tym mala piplat. Najradsej by som bola ak by mi to niekto ocistil a nakrajal a ja by som to len zjedla :D