Hladovka - čo si o tom myslíte?

aadriaanka

Pod 60kg na výšku 174cm? Aké máš košíky? Myslím, že 64-65kg keď necvičíš je pre teba váha akurát na tvoju výšku. Ako sa stravuješ teraz, raňajky, obed, večera.

Lulita

adrianka - 174 cm a okolo 64-65 kg, ale necvicim, chcela by som schudnut pod 60 kg, nie nebola som vychudnuta, ked som tolko mala :) bola som akurat...chudla som v minulosti a popri tom sa mi polepsilo zdravie...jedla som len zeleninu, ryby, jogurty, nejedla pecivo a delila stravu, zlepsila sa mi funkcia obliciek, prestal chronicky zapal, mala som viac energie, oplatilo sa a citila som sa skvele

aadriaanka

Lulita nemyslím si, že potrebujem chudnúť. Ja už 5 rokov cvičím. Moju váhu tvorí svalstvo a nie tuk. Tiež mám C prsia, v ktorých je nejaká váha :)

Lulita

ale nejake to kilecko ked schudnes bude fajn, to nepisem v zlom :)

ja by som skor jedla len nejake lahke potraviny, ale uplna hladovka nie, clovek musi aj existovat, mozes niekde odpadnut

aadriaanka

Mimulus a Agnes povedala som, že hladovku nechcem na chudnutie. Keď vás to tak zaujíma tak mám 172cm a 67kg čo si myslím, že je normálna váha k mojej výške a už som povedala, že chudnúť nepotrebujem v príspevku 29.11.12 22:32, taktiež som to napísala na začiatku témy.

RNG chanca piedra sa užíva v akých dávkach a akú dobu? Aká firma ponúka kvalitné probiotiká - tie treba brať stále ako mirkovlákniny, alebo sa vytvoria len raz a potom keď budem jesť mikrovlákniny tak už probiotiká užívať nemusím a budú žiť z mikrovláknin?

Mimulus

Aj tak si myslím, že ak chce niekto naozaj schudnúť tak tú hladovku v prvých dňoch potrebuje. Stiahne sa mu totiž žalúdok a tým pádom prijíma menej potravy. Potom už dokáže obmedziť porcie - skôr nie.

RNG

Hladovka oslabuje. Telo sa da cistit aj bez oslabenia enzymami, absorbentmi a chelaciou, pripadne extra cistenim organov, ako protokol dr Berksona na pecen, chanca piedra caj na ladviny, NAC na odhlienenie pluc a podobne.Cievy cisti lecitin a lipaza, krv sa da riedit nattokinazou bezpecne co zlepsi cirkulaciu, bez rizika krvacavosti a tvorenia krvnych zrazenin.

Dolezite je brat cely zivot doplnky selenu, zinku jodu vitaminy C E D-3 a mikrovlakniny,15 gramov denne zmesi mikrovlaknin, ktore su silne absorbenty a zaroven podpora pre nase probiotika.
Kto si nepodporuje probioptika, riskuje znicenie dobrej crevnej flory, s cim ide do certa aj imunita.