23 a stále panna - ako to vnímajú muži

olivienka

Laara, Mimulus, akože ja poznám baby, ktoré chodia do kostola, aj keď tomu ich životný štýl nezodpovedá (teda nielen baby... vlastne veľa ľudí :D), ale aby niekto najprv koketoval so všetkými doradu a keď sa niekto namotá, potom zadre, že nič nebude, lebo ja som svätá žena, to mi príde fakt divné :D

Laara

Existuju :) poznam minimalne dve..kamosky so vsetkymi chlapcami v okrese, vzdy usmev od ucha k uchu, samy flirtik, profilovky na FB v plavkach, vystrihy, minisukne so steklami..v piatok, sobota diskoteka..proste provokaterky prvej triedy..ale v nedelu rano v kostole s krizikom na krku..veru, je to smiesne :D

olivienka

Laara, to vážne také sú? :D sa musím smiať, aj keď to je skôr smutné. myslím tie "ortodoxné panny" v jednej osobe s vymetačkami diskoték.

Laara

ako v niecom suhlasim s vacsinou nazorov tu..ale kazda minca ma dve strany..ak si doteraz nenarazila na toho praveho, ci nezazila lasku, vztah..tak budis..ale ak si mala vztah, este k tomu nejaky dlhodoby a odopierala si sex svojmu priatelovi..tak to zas tak ok podla mna nie je..

poznam take zeny, co to hraju na strasne panny, kazdu nedelu v kostole, svojich frajerov trapia tym ze im nechcu dat a potom sa cuduju ze chlapcovi z toho po roku prepne a ten slecnu nedotknutu podvedie..a poznam take, ktore paradoxne vymetaju vsetky diskoteky, lepia sa a hadzu usmevy na kazdeho chlapa v okoli, vypisuju na FB zadanym, doslova sa pchaju, ale pritom su to ortodoxne panny a ak ma dojst k cinom, tak skutek-utek..chcem len povedat, ze poznam baby, ktore si pannenstvo budu chranit a stavat na nom svoju image, ale ich povedzme zivotny styl je diametralne odlisny a tej akoze moralnej zasadovosti velmi nezodpoveda..potom to cele vyznieva dost trapne a zufalo..

nie som ziadna nymfomanka..svojich sexualnych partnerov mozem spocitat na prstoch jednej ruky..ale sex s milovanou osobou je to naj co moze byt..vyvrcholenie lasky dvoch ludi..tak preco tolke drahoty? hovorim o normalnom vztahu, do ktoreho sex skratka patri a je jeho podstatnou sucastou..

olivienka

tak doubledog, to je ale tiež diskutabilné :D ak sa zaľúbi do kresťana, myslím, že ten uvíta aj tú prudérnosť :)
ale myslím, že to by tu asi neriešila to, čo rieši, lebo by to bolo súčasťou jej presvedčenia