Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mamicky poradte

bezmenna

tak mna teda boleli a boli aj citlive na dotyk aj na podprsenku:)hned na zaciatku,ako mi prvykrat vynechal menzes a ta bolest prs k tomu,tak mi to bolo podozrive a test mi to potvrdil:)a preslo to asi v prvom trimestri,ovsem ked som kojila tak boleli zas...

mili19

Užívam ju vyse roka, tak aj ja som si myslela l,ale obavy su aj tak...dnes mi doslo dost nevolno na odpadnutie...zvažujem znova si zakúpiť test,kedze doktorovi mam ist az o 2mesiace

kristen

To mozes mat od hak.Mozno ale to len typujem sa ti zmenila hladina hormonov tak preto ta bolia.Inak mna pocas tehotenstva neboleli vobec.

mili19

Nee? Mna bolia tych 9týždňov,robila son si aj tesst ae asi pred mesiacom? Vysel negativne u lekara som bola pred 3 tyzdnami, on ma uistil ze kee berem hak pravidelne (vyse roka) nemam sa coho bat,poslal ma i na sono... A vraj ked to do troch mes. Nezmiznw ako bdm užívať hak spolu s abgucastonom zmeni mi hak.... Ae strach je aj tak,babatko by som chcela o nieco neskor

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mamicky poradte - Fórum - ZDRAVIE.sk